Beko WMB 61232 CSPTM

Beko WMB 61232 CSPTM

Beko WMB 61232 CSPTM

Kód výrobku: WMB61232CSPTM

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky a sušičky

Najpredávanejšie Práčky a sušičky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Energetická třída A++

Práčka s predným plnením Beko WMB 61232 CS PTM  je skvelým pomocníkom do každej domácnosti. Vďaka svojej nízkej spotrebe patrí do najúspornejšej energetickej triedy A++ a tým šetrí nielen životné prostredie, ale aj vaše výdavky.

15 programů

Hĺbka práčky činí len 45 cm, ale napriek tomu v nej vyperiete až 6 kg špinavej bielizne. Na výber máte 15 programov a niekoľko ďalších prídavných funkcií

Dokonalá péče o jemné prádlo

Každý z nás má kusy oblečení s historií, které miluje. Je proto dobré vědět, že existují pračky, které se o ně postarají s největší péčí, díky použití moderních technologií. Program GentleCare šetrně vypere vaše jemné oblečení a postará se o to, abyste ho mohli nosit co nejdéle.

Programy pro každou situaci

S chytrou pračkou Beko WMB 61232 CS PTM se už nemusíte bát o své oblíbené oblečení. Ať už chcete, aby vaše košile vydržely dlouho bez poškození a byly méně pomačkané, nebo aby vaše tmavé oblečení nevybledlo, pračka Beko si hravě poradí s obojím. Se speciálními programy na košile, džíny a tmavé prádlo bude všechno oblečení dokonale a šetrně vyprané.

Program Hygiene

Pokud trpíte alergií či máte citlivou pokožku, může být i natolik běžná věc, jako je nošení a praní oblečení problémem. Téměř všude se nacházejí bakterie a mikroorganismy, takže je nezbytné, aby bylo vaše oblečení perfektně čisté a hygienické. Od toho je tu program Hygiene, který byl navržen pro lidi s citlivou pokožkou. Díky speciálním pohybům bubnusofistikovanému pracímu cyklu a vhodné teplotě bude vaše prádlo perfektně a šetrně vyprané a maximálně čisté. Program je rovněž vhodný pro oblečení vašich ratolestí a dětskou, často citlivou pokožku.

Funkce Automatický restart

I když dojde k výpadku elektřiny, tak se o vaše právě prané prádlo bát nemusíte. Pračka Beko si díky funkci Automatický restart pamatuje, kde před výpadkem skončila a v programu bude automaticky pokračovat.

 

 

AquaFusion

Systém AquaFusion zaistí takmer 100% využitie pracieho prostriedku a nedochádza tak k jeho zbytočnému spláchnutiu s odtekajúcou vodou ako u bežných práčok.

Elektronické vyváženie náplne

Vďaka elektronickému vyváženiu náplne bude bielizeň vnútri bubna rovnomerne rozložená. Nielen že sa zníži sa hluk a vibrácie, ale navyše vám umožní využiť maximálnu rýchlosť odstreďovania.

Hi-Tech kúrenie

Dlhú životnosť práčky vám zaručí Hi-Tech kúrenie pokryté vrstvou niklu, ktorá ho chráni proti korózii. Oproti bežným vykurovacím telesám je jeho životnosť až 100x dlhšia.

Systém automatického riadenia spotreby vody

Systém automatického riadenia spotreby vody upraví množstvo vody podľa hmotnosti a druhu látky a tým minimalizuje vaše náklady.

Program BabyProtect

S programom BabyProtect bude vaša bielizeň vždy perfektne vypraná aj vyplákaná a zaistí vám hygienicky čistú bielizeň vhodnú pre alergikov či dojčatá.

PET funkcia odstránenia zvieracej srsti

Ak máte doma chlpatého maznáčika, iste oceníte PET funkciu odstránenie zvieracej srsti, vďaka ktorej bude vaša bielizeň perfektne vypraná, a vy si už nemusíte si robiť žiadne starosti s chlpmi.

Program Tmavá bielizeň

Už si nemusíte robiť starosti kvôli blednutiu tmavého prádla. Tento špeciálny program prebieha pri nízkych teplotách a nízkych otáčkach, a tým sa stará o vašu bavlnenú alebo syntetickú tmavú bielizeň.

Program Vlna

Vaša bielizeň bude vypraná ešte jemnejšie, než pri ručnom praní

Program Ručné pranie

S programom Ručné pranie nie je problém prať v práčke i veľmi jemné materiály ako hodváb a kašmír bez akéhokoľvek poškodenia či zrazenia.

Funkcia Express

Skráti dobu prania až o 30-50 %.

Program Šport

BEKO vytvorilo tento unikátny program špeciálne pre aktívnych ľudí. Športový program prania na 40°C je určený na mierne zašpinené bavlnené a syntetické športové oblečenie.

Program košele

Tento špeciálny program vyperie vaše košele perfektne na 40 °C. Zachová žiarivo bielu farbu, dokonale vyperie manžety a golier a pritom nepoškodí tkaninu košele.

Program Mix 40

Program je určený na pranie bavlny a syntetiky naraz. Eliminuje potrebu triedeia oblečenia podľa typu tkaniny.

Program Mini 30

Tento program je určený na pranie mierne znečistenej bielizne. Vyperiete do 30 minút pri 30 °C, čo šetrí čas a energiu.

Beko WMB 61232 CSPTM
Beko WMB 61232 CSPTM
Beko WMB 61232 CSPTM
Beko WMB 61232 CSPTM
Beko WMB 61232 CSPTM
Beko WMB 61232 CSPTM
Beko WMB 61232 CSPTM