Beko GNEV 422X

Beko GNEV 422X

Beko GNEV 422X

Kód výrobku: GNEV422X

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Luxus, prehľad, pohodlie a elegantný dizajn - týmito slovami môžeme definovaťamerickú chladničku BEKO GNE V422 X. S ňou získate nielen priestor pre chladenie a mrazenie potravín, ale aj efektívny minibar a výrobník ľadu, vďaka ktorým vždy uspokojíte chuťové bunky svojej rodiny aj hostí. Chladnička navyše pracuje v úspornejenergetickej triede A+, takže je šetrná k vášmu rodinnému rozpočtu aj životnému prostrediu.

Veľký počet zásuviek v chladiacom a mraziacom priestore vám umožňuje vytvoriť si dokonalý systém v usporiadaniu potravín. Nechýba ani nulová zóna, ktorá udržuje chúlostivé potraviny ako je mäso alebo ryby dlhšie čerstvé a svieže, navyše zamedzí miešaniu pachov. Chladnička Beko GNE V422 X je opatrená antibakteriálnou ochranou, vďaka ktorej sa vo vnútornom priestore neshlukují mikroorganizmy a potraviny sú tak hygienicky čisté a svieže. Nestane sa, že by vaše pochutiny ohrozila pleseň alebo baktérie. V špeciálnej zásuvke pre ovocie a zeleninu je aktívne modré svetlo, ktoré zaisťuje ideálne podmíky pre dozrievanie ovocia a zeleniny v chladničke. Zachová všetky ich vitamíny a pozitívne vlastnosti.

Chladnička Beko GNE V422 X udrží perfektný výkon aj v tropických podmienkach. Systém ActiveDual Cooling v kombinácii s modernou chladiacou technológiou No Frosta aktívnym ionizátorom zaisťuje ideálnu úroveň vlhkosti, teploty a priestor bez zápachov, vďaka čomu v celom priestore chladničky koluje čistý vzduch o stálej teplote. Technológia No Frost zamedzí aj tvorbe námrazy, vďaka čomu chladnička stále využíva maximálny výkon a šetrí váš čas i peniaze. Vo výbave nájdete prehľadný LED displej, vďaka ktorému zistíte v okamihu stav teploty v chladničke a mrazničke. Dokonalý vzhľad podčiarkuje prevedenie v nerezovej oceli a ochrana proti odtlačkom prstov. Celkový vnútorný objem dosahuje 596 litrov.

Beko GNEV 422X
Beko GNEV 422X
Beko GNEV 422X