BEKO BIM 25301 XCS

BEKO BIM 25301 XCS

BEKO BIM 25301 XCS

5 rokov plnej záruky na tento produkt po registrácii tu

Kód výrobku: BIM25301XCS

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
3
Skladom

Multifunkčná vstavaná rúra s grilom BEKO BIM 25301 XCS v čiernom prevedení s nerezovými doplnkami sa skvele hodí do každej kuchyne. Jej vnútorný objem je 71 litrov a na výber máte z 8 programov. Ovládanie rúry je veľmi jednoduché pomocou dvoch zátlačných tlačidiel so zámkom a dotykového displeja s možnosťou regulovania jasu.

 

Snadná údržba

Trojité sklo dverí bráni úniku tepla z rúry a ich celosklenené vnútorné prevedenie vám uľahčí ich údržbu. Navyše sa na vnútornej strane dverí nachádza grafický manuál správneho pečenia, takže pri každom otvorení rúry budete mať tieto praktické tipy ihneď na očiach. Vďaka systému Soft Close sa dvere samé automaticky dovrú. 

 

Pohodlné pečenie

Vo vnútri rúry nechýba halogénové osvetlenie, vďaka ktorému budete mať vždy skvelý prehľad o priebehu pečenia bez nutnosti otvárania dvierok a úniku tepla. Čistenie rúry je ešte jednoduchšie vďaka katalytickej zadnej doske. Na bočných stenách sa nachádzajú rebríky pre lepšiu manipuláciu s roštami či plechmi a 1 teleskopický výsuv pre jednoduché vytiahnutie horúceho plechu bez zbytočných popálenín. Súčasťou rúry sú 2 plechy a 1 rošt.

 

Automatické vypnutie fúkania pri otvorení

Inteligentný ventilátor je upravený tak, aby sa sám vypol, ak rúru otvoríte. Je to z toho dôvodu, aby sa vám nedostal horúci vzduch priamo do očí.

 

Programy

  • Statické
  • Horný + sporný ohrev + ventilátor
  • Teplý vzduch
  • Gril
  • Nízkoteplotný gril s ventilátorom
  • Spodný ohrev
  • Rozmrazovanie
  • 3D pečenie

 

5 rokov bez starostí

Po registrácii spotrebiča u výrobcu Beko môžete v prípade poruchy využiť predĺženú záruku, ktorá sa na túto multifunkčnú rúru vzťahuje, a to až po dobu 5 rokov.

Registrovať zakúpenú rúru

 

 

BEKO BIM 25301 XCS