Automatická práčka Toshiba TW-BJ100M4PL (T03 series)

Automatická práčka Toshiba TW-BJ100M4PL (T03 series)

Automatická práčka Toshiba TW-BJ100M4PL (T03 series)

  • Energetická trieda A +++ - 30 % vám ušetrí financie
  • Jej celková kapacita 9 kg sa hodí pre celú rodinu
  • 13 programov, medzi ktorými si vyberiete najvhodnejší pre danú situáciu
  • GreatWaves dokáže aj so studenou vodou vyčistiť aj tie najodolnejšie škvrny
  • ColorAlive zabraňuje vyblednutiu farebnej bielizne, vďaka čomu bude vyzerať vždy ako nová
  • Super rýchly dokáže vyprať 0,5 kg bielizne len za 12 minút a skvele sa hodí, keď sa ponáhľate
  • Vysoko výkonný invertorový motor zaistí tichý chod a dlhoročnú životnosť spotrebiča
  • Intuitívne a jednoduché ovládanie realizované pomocou otočného kolieska a LED ovládacieho panela
  • Hlučnosť: pranie 56 dB; odstreďovanie 78 dB
  • Rozmery: 850 x 595 x 615 mm

Neváhajte a kúpte si svoju práčku Toshiba ešte dnes!

Kód výrobku: TWBJ100M4PL

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Spredu plnená práčka Toshiba TW-BJ100M4PL (T03 series)

Automatická práčka Toshiba TW-BJ100M4PL sa rýchlo stane nenahraditeľným pomocníkom vo vašej domácnosti. Svojou energetickou triedou sa radí do kategórie A ++, ktorá ušetrí vaše financie. Celkovo sa do nej zmestí 9 kg bielizne a jej maximálne otáčky dosahujú hodnotu 1400 otáčok za minútu. Nechajte sa unášať japonskou kvalitou a prvotriednym dizajnom.

Spredu plnená práčka Toshiba TW-BJ100M4PL

  

 

Jedinečný tvar lopatiek

Hladký bubon a veľká lopatka v tvare zahnutého krídla sa postarajú o prevádzku unikátnej technológie Flush Wave, kedy voda preniká tkaninou, vďaka čomu bude odstraňovať aj tie najodolnejšie škvrny na rovnakom princípe ako pri ručnom praní. Ďalšou technológiou je The GreatWaves, čo aktivuje pranie v studenej vode, ktorá je porovnateľne efektívna ako pranie na 40 °C.

 

 

Invertorový motor

Vysoko výkonný invertorový motor je oproti ostatným technológiám dokonale tichý a jeho prevádzka vás nebude nijako rušiť. Vyznačuje sa vysokou mierou odolnosti, vďaka tomu je naň poskytovaná záruka až 10 rokov.

 

 

Unikátny bubon

Bubon práčky sa pýši jedinečnou konštrukciou, ktorá umožňuje väčší prietok vody, čo vedie k efektívnejšiemu odstraňovaniu škvŕn. S bielizňou zaobchádza šetrne a pomocou povlaku Magic Drum je odolný voči zašpineniu, preto je vnútro práčky udržiavané v perfektnom stave.

 

 

Zachované farby

Program ColorAlive sa stará o farebné oblečenie a efektívne bojuje proti jeho odfarbeniu v priebehu pracieho cyklu. ColorAlive je schopný zmenšiť stupeň odfarbenia až o 39 %. Naviac je vyhotovený tak, aby chránil životné prostredie a bol menej náročný na energiu.

 

 

12' Super rýchly

Super rýchly program sa hodí vo chvíli, kedy potrebujete rýchlo vyprať pár kúskov oblečenia. Je určený pre menšie náplne do 0,5 kg, aby bolo všetko dokonale vyprané len za 12 minút.

 

Široký výber

Práčka je vybavená širokým radom užitočných programov, ktoré sú schopné poskytnúť dokonale čistú bielizeň a radia sa medzi ne: Bavlna, Syntetické, Zmiešané, Živá farba, Bavlna Eco, 45' Každodenné pranie, Super rýchle 12', Vlna, Posteľná bielizeň, Antialergické, Jemné, Bundy a Športové odevy.

 

 

Pridajte ďalšie kúsky

V prípade, že si po spustení cyklu spomeniete, že ste do práčky nevhodili všetku bielizeň, nie je problém ju tam kedykoľvek počas prania pridať. Zámok dverí sa otvorí po 3 sekundách a umožní vám doplniť bubon ďalšími kúskami bielizne.

 

 

Intuitívne ovládanie

K dispozícii je užívateľsky prívetivý LED displej, ktorý sa postará o intuitívne a jednoduché ovládanie. Na priestrannej obrazovke si pomocou otočného kolieska rýchlo navolíte požadované programy a parametre prania.

 

 

Perfektné rozpúšťanie

V zásuvke na prací prostriedok sa nachádza rotor, ktorý vylepší rozpúšťanie až o 20 %, vďaka čomu bude docielené efektívnejšie odstraňovanie škvŕn a na oblečení nebudú zostávať stopy po detergente.

Automatická práčka Toshiba TW-BJ100M4PL (T03 series)
Automatická práčka Toshiba TW-BJ100M4PL (T03 series)
Automatická práčka Toshiba TW-BJ100M4PL (T03 series)
Automatická práčka Toshiba TW-BJ100M4PL (T03 series)