Menu
Menu

ASUS VivoTab RT TF600TG-1B069R, sivá

ASUS VivoTab RT TF600TG-1B069R, sivá

ASUS VivoTab RT TF600TG-1B069R, sivá

Kód výrobku: TF600TG1B069R

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Windows tablety

Tablety rady ASUS VivoTab RT predstavujú výkonné zariadenia pre domácu prácu alebo podnikové využitie na cestách. Jedná sa o veľmi výkonný model s operačným systémom Windows RT a 64 GB internou pamäťou pre dostatok dát. Je ideálnym prostriedkom pre multimediálnu zábavu – vychutnáte si tak prehliadanie internetu, čítanie e-mailov, počúvanie hudby, prezeranie videa a fotografií, používanie aplikácií a sťahovanie.

ASUS VivoTab RT využíva moderný štvorjadrový procesor, ktorým je NVIDIA Tegra3s frekvenciou 1.3 GHz. Výkonný procesor je doplnený 2GB operačnej pamäte DDR3a integrovanou vnútornou pamäťou s veľkosťou 64 GB.

O grafický výstup sa stará moderný WXGA displej s IPS+ technológiou, ktorý disponuje viacdotykovým ovládaním a poskytuje rozlíšenie 1366 x 768 bodov. ASUS VivoTab RT je vybavený čelným fotoaparátom s rozlíšením 2 Mpxpre videokonferencie a veľmi kvalitným zadným fotoaparátom pre zhotovovanie fotografií a záznam videa. Ten disponuje rozlíšením 8 Mpx, šošovkou s 5 optickými členmi, veľkou svetelnosťou F/2.2 a senzorom BSI CMOS. O skvelý zvuk sa stará firemná technológia SonicMaster, ktorá sprostredkuje čistý zvuk so širokým rozsahom a verným podaním nielen hudby, ale aj hlasu.

Tablet je vybavený slotom pre micro SD kartu, 2-in-1 audio jackom (Headphone / Mic-in) a portom micro-HDMI, pomocou ktorého ho možno ľahko prepojiť s veľkoplošnou televíziou. Nechýba bezdrôtová technológia WiFi, 3G modem a populárne rozhranie Bluetooth v4.0.

Výdrž batérie tabletu (Li-Pol 25Wh) dosahuje až 9 hodín. Rozmery tabletu sú 262.5 x 170.9 x 8.3 mm a hmotnosťje 535 g. Samozrejmosťou je pri ňom, ako aj pri predchádzajúcich radá, tiež voliteľné príslušenstvo v podobe kombinácie dokovacej stanice a klávesnice, vďaka ktorej máte z tabletu razom plnohodnotný netbook. 

 

Operačné systémy Microsoft Windows postupne prinášali a prinášajú rôzne vylepšenia. Vytvárajú užívateľsky príjemné prostredie, ktoré je schopné pracovať na rôznych zariadeniach. Všetky verzie majú grafické užívateľské rozhranie, avšak líšia sa použitým jadrom, úrovňou podpory multitaskingu (súčasného behu viacerých úloh naraz) aj používanými knižnicami a účelom použitia.

Bezdrôtová technológia Wi-Fi Vám umožní byť online všade tam, kde zachytíte signál. Ľahko sa tak zadarmo pripojíte v reštauráciách, nákupných strediskách alebo v knižnici.

 

Technológia 3GVám umožní pripojenie na internet kedykoľvek a kdekoľvek. Buďte online a majte každý dôležitý mail ihneď k dispozícii. Vysokorýchlostný internet umožňuje organizovanie konferenčných hovorov, zdieľanie videa vo vysokej kvalite alebo len pohodlné surfovanie po webových stránkach.

Bluetooth je otvorený štandard pre bezdrôtovú komunikáciu prepájajúci dve a viac elektronických zariadení, napr. mobilný telefón, PDA, osobný počítač alebo bezdrôtové slúchadlá.

 

Micro HDMI portumožňuje prepojiť zariadenie s kompatibilným výstupným zariadením, ktorým môže byť napríklad televízor alebo LCD displej. HDMI podporuje prenos videa v štandardnej, rozšírenej alebo HD kvalite a až 8-kanálový zvuk.

ASUS VivoTab RT TF600TG-1B069R, sivá
ASUS VivoTab RT TF600TG-1B069R, sivá
ASUS VivoTab RT TF600TG-1B069R, sivá
ASUS VivoTab RT TF600TG-1B069R, sivá
ASUS VivoTab RT TF600TG-1B069R, sivá
ASUS VivoTab RT TF600TG-1B069R, sivá
ASUS VivoTab RT TF600TG-1B069R, sivá