Menu
Menu

Asus RT-N10LX

Asus RT-N10LX

Asus RT-N10LX

Kód výrobku: RTN10LX

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
WiFi, sieťové prvky

Najpredávanejšie WiFi, sieťové prvky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Asus RT-N10LX je veľmi ľahko použiteľný Wireless router, ktorý pracuje v pásme 2,4 GHz a podporuje rýchlosť až 150 Mb/s. Využíva sa pre bežné internetové aplikácie a zvláda aj streamovanie HD videa, VoIP alebo hranie on-line hier. Veľkou prednosťou je nízka energetická náročnosť pri prevádzke. Router automaticky prepína na pomalšie rýchlosti v závislosti na sile signálu a pripojených zariadeniach. Ďalej ponúka pripojenie k Ethernet sieťam pomocou konektora RJ-45. Disponuje jedným RJ-45 portom WAN s podporou prenosovej rýchlosti 10/100 Mbps. Zariadenie funguje aj ako štvorbodový 10/100 Mbps Ethernet Switch. Pre kvalitné pokrytie bezdrôtovej siete slúži všesmerová anténa so ziskom 2 dBi.

Jednoduchá inštalácia je zaistená pomocou intuitívneho grafického užívateľského rozhrania a jedinečnej inštalácii s funkciou rýchleho nastavenia internetu Plug-n-Surf. Pomocou tejto funkcie dokáže router nainštalovať a ovládať aj úplný začiatočník. Stačí len zapnúť router, pripojiť ho a následne spustiť prehliadač na zariadení s podporou Wi-Fi. Následne budete presmerovaní na stránku s rýchlym nastavením.

Úsporná prevádzka je zaručená pomocou Asus ECO Wi-Fi procesor, ktorý výrazne znižuje spotrebu energie. Vďaka správe routeru pomocou ASUS Network Map-Manual Free Management je dosiahnuté maximálnej kontroly nad stavom siete vo veľmi prehľadnom prevedení. U routeru sú k dispozícii jedny z najbezpečnejších štandardov WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise a WPA2-Enterprise. Navyše nechýba možnosť jednoduchého nastavenia zabezpečeného pripojenia pomocou WPS. Maximálnu ochranu zabezpečuje tiež Radius s 802.1x autentizáciou, NAT a SPI firewall alebo filtrovanie portov, IP paketov, URL alebo MAC adries.