Menu
Menu

Ariston WMD843BS

Ariston WMD843BS

Ariston WMD843BS

Kód výrobku: WMD843BS

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky a sušičky

Najpredávanejšie Práčky a sušičky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Spredu plnená práčka Ariston WMD843BS sa stane vaším jedinečným pomocníkom, ktorého si nebudete môcť vynachváliť. Naraz sa do nej zmestí až 8 kg prádla a je vybavená veľkým množstvom skvelých programov a vlastnosťami, ktoré zaručia ľahké a efektívne pranie. Radosť vám urobí aj spotreba práčky, ktorá spadá do energetickej triedy A+++.

předem plněná pračka Ariston WMD843BS

Okrem štandardných pracích programov ponúka práčka Ariston WMD843BS celý rad noviniek, medzi ktorými nájdete možnosť prania v studenej vode, program pre rýchle pranie a možnosti, ktoré sa prispôsobia typom tkaniny a druhom prádla. K dispozícii sú taktiež 3 úrovne intenzity prania. Samozrejmosťou je funkcia odloženého štartu.

Jednoduché ovládanie a nastavenie práčky Ariston WMD843BS zaobstará intuitívny ovládací panel s LCD displejom, s ktorým získate prehľad o aktuálnom programe a zostávajúcom čase prania. Nechýba ani detská poistka.

Ecotech

Symbol Ecotech označuje spotrebiče, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy energetickej účinnosti. Práčky Ecotech sú zárukou vysokého štandardu účinnosti, nižšej spotreby a perfektného výkonu.

Woolmark Platinum Care

Woolmark Platinum Care je maximálne osvedčenie vydané spoločnosťou The Woolmark Company, ktoré dosahujú len tie práčky, ktoré spĺňajú vysoké štandardy kvality, a umožňujú prať aj odevy s doporučujúcou visačkou "len ručné pranie". Perfektné výsledky sú dosiahnuté vďaka unikátnemu a patentovanému systému prania, ktorý zamedzuje treniu vlákien a udržiava tak ich mäkkosť aj po viac než 20 pracích cykloch.

Super Silent

Práčky Super Silent sú vybavené bezuhlíkovým motorom a tlmičmi otrasov, ktoré absorbujú dokonca aj najsilnejšie vibrácie a zaručujú absolútne ticho dokonca aj počas fázy odstreďovania.

Anti-stain

Prvá voľba pre odstraňovanie škvŕn. Nová technológia odstraňovania škvŕn vás zbaví každodenných a zaschnutých škvŕn. Pri stlačení tlačítka práčka vhodne kombinuje množstvo a teplotu vody tak, aby aj najodolnejšie škvrny boli odstránené a zároveň boli ochránené tkaniny. Najprv fáza prania pri 40 °C odstráni enzymatické škvrny a ďalšia fáza udržiava a neustále kontroluje teplotu vody na 43 °C. Ide o špeciálnu fázu odstránenia škvŕn, vďaka ktorej sa preukázateľne zbavíte 20tich z najodolnejších bežných škvŕn.

Ariston WMD843BS
Ariston WMD843BS
Ariston WMD843BS
Ariston WMD843BS