Apple MacBook Air 13'' M1 8GB, SSD 512GB, SLV, MGNA3CZ/A

Apple MacBook Air 13'' M1 8GB, SSD 512GB, SLV, MGNA3CZ/A

Apple MacBook Air 13'' M1 8GB, SSD 512GB, SLV, MGNA3CZ/A

Apple M, 33,8 cm (13.3"), 2560 x 1600 px, Nie je dostupné, Vnútorná pamäť 8 GB, 512 GB, Bluetooth , macOS Big Sur

  • Kompaktná veľkosť 13,3", tenká konštrukcia a nízka hmotnosť robí z tohto notebooku skvelého spoločníka na cesty
  • Vysoké rozlíšenie 2560x1600 pixelov poskytne dostatočné detaily pre prácu aj sledovanie videí
  • Retina technológia displeja je zárukou sýteho zobrazenie farieb
  • Nový čip M1 s osemjadrovými CPU aj GPU a Neural Enginom sa postará o rýchly a plynulý beh systému, aplikácií a hier
  • Operačný systém MacOS Big Sur je používateľsky prívetivý, veľmi svižný a plný dôležitých aplikácií
  • Ultrarýchly SSD disk s kapacitou 512 GB je zárukou bleskového spúšťania operačného systému
  • Konektor Thunderbolt skopíruje či presunie vaše súbory doslova v okamihu, rýchlo nabije či pripojí ďalší monitor 
  • So zabudovanou čítačkou odtlačkov prstov sa môžete do počítača prihlásiť jediným dotykom, vďaka čomu bude všetko bezpečne uložené
  • Batéria zabezpečí výdrž až 18 hodín, vďaka čomu môžete pracovať nepretržite aj bez prístupu k elektrickej sieti
  • Webová kamera FaceTime HD s rozpoznaním tváre umožní kvalitné organizovanie online telefonátov a videokonferencií

Kód výrobku: MGNA3CZA

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
MacBooky

Najpredávanejšie MacBooky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Tenší. Výkonnejší. Lepší.

Apple MacBook Air

Nová generácia nového ľahkého notebooku MacBook Air prichádza s množstvom vylepšení, z ktorých každé má svoje miesto a každé posúva prístroj dopredu, či už z hľadiska dizajnu, technológií alebo používateľskej prívetivosti. Tešiť sa môžete na ľahšie a tenšie prevedenie, rýchlejšie a výkonnejšie komponenty alebo nový operačný systém.

Výkonnejší čip M1

Výkonný čip navrhnutý priamo pre Apple so 16 miliardami tranzistorov s integrovaným CPU, GPU a Neural Enginom. Okrem neuveriteľného výkonu navyše ponúka aj úsporu energie, takže všetko šliape ako hodinky a bez zastavenia.

Osemjadrový CPU

Najrýchlejšia procesorová jednotka, akú kedy Apple navrhol, si hravo poradí s akoukoľvek úlohou, ktorý jej zadáte. Pokojne môžete napríklad editovať videá v profi kvalite alebo pracovať s niekoľkými spustenými aplikáciami naraz. Žiadne spomalenie vás nebude obmedzovať.

Osemjadrový GPU

Novej architektúry sa dočkala aj grafická jednotka, ktorú oceníte napríklad pri hraní hier. Problém nebude ani najvyššie rozlíšenie či maximálne detaily.

Strojové učenie

Až 9x rýchlejší Neural Engine využijú aplikácie, ktoré pomocou strojového učenia napríklad automaticky retušujú fotografie, vyberajú určitú časť obrázka alebo spracovávajú zvukové filtre. Presnejšiu a rýchlejšiu prácu tak ocenia nielen profesionáli.

Operačný systém

Značné vylepšenia sa dostali aj operačnému systému MacOS, ktorého nová verzia Big Sur je vyvinutá pre spoluprácu s novým čipom M1 a disponuje tak oveľa väčším výkonom a množstvom inovácií. Medzi nimi môžeme vypichnúť napríklad krásny nový dizajn, vylepšené zabezpečenie, dokonca najlepšie vo svojej triede alebo prebudenie z režimu spánku s nulovým čakaním.

Zbierka aplikácií

Využitie s čipom M1 aj rad prepracovaných či nových aplikácií, ktoré tak budú ešte rýchlejšie. O fungovanie tých starších sa potom postará technológia Rosetta 2, takže nemusíte mať strach, že by ste o ne prišli. A v neposlednom rade budete vôbec prvýkrát môcť využívať aj aplikácie pre iPhone a iPad. Dohromady tak pôjde o vôbec najväčšiu zbierku aplikácií v histórii.

Retina displej

Displej s jemným rozlíšením 2560 x 1600 zobrazí každý obsah detailne a verne, takže si na ňom užijete prezeranie fotiek, ich editáciu aj hranie hier. Neuveriteľne ostro sa potom zobrazí aj text, čo prispeje k pohodliu pri práci s dokumentmi, surfovaniu na internete alebo čítaniu kníh.

True Tone

Technológia True Tone automaticky upravuje biely bod displeja podľa farebnej teploty okolia, vďaka čomu dosiahnete oveľa prirodzenejšie zobrazenie.

FaceTime

Obrazový signálový procesor v čipe M1 sa stará o čo najlepšie vyobrazenie záznamu webkamery. Na každom vidohovore alebo online konferencii tak budete vyzerať skvele.

Detekcia tváre

Detekcia tváre pomocou Neureal Enginu potom automaticky upravuje rovnováhu bielej a stupeň expozície, čím lepšie vyobrazí napríklad odtiene pleti.

Mikrofóny

V notebooku nájdete hneď trojicu mikrofónov, ktoré majú za úlohu zaznamenať hovor alebo nahrávky do diktafónu čisto a bez skreslenia okolitými ruchmi.

Magic Keyboard

Na klávesnici označovanej ako Magic Keyboard sa bude naozaj písať magicky. Má totiž zdokonalený nožnicový mechanizmus, ktorý poskytuje mäkkú odozvu, a tak aj skutočne skvelý zážitok z písania. Navyše klávesnica dostala aj nové predprogramované skratky, ktoré vám pomôžu rýchlejšiesa dostať k užitočným funkciám. Čerešničkou na torte je potom podsvietenie automaticky upravované snímačom okolitého osvetlenia, ktoré zaistí pohodlné písanie aj v noci.

Pripojenie

Aby toho nebolo málo, nové technológie nájdete aj v spôsobe pripojenia. K bezdrôtovej internetovej sieti vás napríklad pripojí nová technológia Wi-Fi 6, ktorá je rýchlejšia a stabilnejšia. Multifunkčný port Thuderbolt potom zvláda bleskové prenosy dát, nabíjanie aj pripojenie monitora či iných video periférií.

Apple MacBook Air 13'' M1 8GB, SSD 512GB, SLV, MGNA3CZ/A
Apple MacBook Air 13'' M1 8GB, SSD 512GB, SLV, MGNA3CZ/A
Apple MacBook Air 13'' M1 8GB, SSD 512GB, SLV, MGNA3CZ/A
Apple MacBook Air 13'' M1 8GB, SSD 512GB, SLV, MGNA3CZ/A