Apple iPad mini Wi-Fi 64GB - Gold, MUQY2FD/A

Apple iPad mini Wi-Fi 64GB - Gold, MUQY2FD/A

Apple iPad mini Wi-Fi 64GB - Gold, MUQY2FD/A

20,1 cm (7.9"), 2048 x 1536 px, Počet jadier procesora 2, Vnútorná kapacita pre ukladanie

Model roku 2020

Hľadáte špičkový tablet, ktorý je ako stvorený na prenášanie a navyše vo všetkých ohľadoch výrazne prekoná svojich konkurentov?

  • Vďaka svojej ľahkej a kompaktnej konštrukcii je tablet vhodný na časté prenášanie a vďaka svojmu luxusnému dizajnu navyše neunikne pozornosti okolia
  • Ozdobou tabletu je jeho Retina displej s vysokým rozlíšením cez 3 milióny pixelov, ktorý je radosť sledovať
  • Antireflexívne prevedenie a True Tone technológia navyše zabezpečí skvelé sledovanie za akéhokoľvek svetla
  • Procesor A12 Bionic so strojovým učením vám dovolí strihať 4K video, pracovať v prostredí rozšírenej reality alebo hrať hry s konzolovou grafikou
  • Batéria udrží prístroj v prevádzke neskutočných 10 hodín, takže nabíjať môžete v pokoji doma cez noc
  • Úložisko s kapacitou 64 GB je pripravené pre všetky vaše videá, filmy, fotky a aplikácie, ktorých pojme nepreberné množstvo
  • Zadný aj predný fotoaparát s vysokým rozlíšením umožňuje zhotoviť fantastické snímky za všetkých okolností alebo video telefonovanie
  • Vyspelý snímač odtlačkov prstov Touch ID udrží vaše súkromné dáta v bezpečí a dovolí vám rýchlo a bezpečne platiť v obchode
  • Operačný systém iPadOS umožní pracovať s niekoľkými aplikáciami, lepšie vyhľadávať alebo spravovať inteligentnú domácnosť

Tak neváhajte a ešte dnes si užívajte vysoký výkon a fantastické zobrazenie, ktoré môžete mať neustále poruke.

Kód výrobku: MUQY2FDA

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
iPady

Kompaktný a výkonný

Apple iPad mini

Jeden z najobľúbenejších tabletov súčasnej doby – iPad od americkej firmy Apple – myslí aj na používateľov, ktorí chcú mať poruke výkon tabletu, ale nechce sa im ho vláčiť so sebou v batohu. Preto ponúka aj vreckové prevedenie, ktorému okrem centimetrov nechýba nič dôležité. Tešiť sa tak môžete na skvelý Retina displej, procesor A12 s Neural Enginom, krásne fotky aj špičkové zabezpečenie.

Kompaktný dizajn

Základným stavebným prvkom je bezpochyby kompaktná konštrukcia, ktorej sa podarilo dosiahnuť neuveriteľne tenký profil 6,1 mm a veľmi nízku váhu 300 gramov. Ľahko sa tak bude nosiť v taške aj vo vrecku a ešte lepšie sa bude držať v ruke, ktorá vás nezačne bolieť už po pár sekundách.

Výkon nielen pre hry

Vynikajúci výpočtový výkon zabezpečí v novom iPade čip A12 Bionic, ktorý sa postará o plynulý beh nielen všetkých aplikácií, ale aj hier. Je vybavený Neural Enginom a využíva strojové učenie, aby dokázal v reálnom čase rozpoznávať vzorce, generovať prognózy alebo sa sám učiť z príkladov. S takým výkonom potom nie je problém editovať fotky vo Photoshope, užívať si rozšírenú realitu alebo hrať hry v konzolovej grafike.

Retina displej

O tom, že sa nový iPad stane dokonalým nástrojom aj na čítanie kníh v parku, surfovanie na internete alebo sledovanie videí, svedčí predovšetkým Retina displej s viac ako 3 miliónmi pixely. Antireflexná úprava a technológia True Tone automaticky upravujúca vyváženie bielej potom zabezpečí dokonalé čítanie či sledovanie za akýchkoľvek svetelných podmienok.

Špičkové kamery

Tablet od Applu vám dovolí zhotoviť momentky, videá alebo selfie v perfektnej kvalite, ktorá pri tabletoch rozhodne nie je štandardom. A to nielen vďaka svojej 8 Mpx zadnej alebo prednej FaceTime HD kamere, ale aj vďaka prepracovaným a napriek tomu veľmi prehľadným možnostiam úprav, s ktorými vám navyše pomôže strojové učenie.

Apple Pencil

Tablet sa okrem pracovného pomocníka stane aj perfektným miestom pre záznam každej vašej myšlienky, nápadu či poznámky. Obzvlášť pri použití so stylusom Apple Pencil. Môžete písať ako perom, podpisovať dokumenty alebo anotovať pdfka. Digitálna ceruzka navyše umožní všetkým grafickým aplikáciám vyniknúť a uvidíte, že kreslenie bude rovnako pohodlné ako klasickou ceruzkou. Dokonca bude možno ešte lepšie vďaka možnostiam Apple Pencil, ako je rýchla zmena nástroja alebo pohodlné vymazávanie.

Operačný systém iPadOS

Na ešte vyššiu úroveň pozdvihne iPad nový operačný systém iPadOS. Ten zaistí pohodlnejšiu prácu napríklad pri multitaskingu alebo ľahšie vyhľadávanie čohokoľvek, čo potrebujete. Došlo aj k vylepšeniu správ, ktoré sú prehľadnejšie a dokážu vás upozorniť notifikáciou, ak vás niekto zmieni. Apple mapy si pre vás potom pripravili sprievodcu zaujímavými miestami a aplikácia Domácnosť jednoduchšiu správu a pohodlné automatizovanie inteligentnej domácnosti.

Prepracované aplikácie

Vo vašom prístroji už na vás čaká niekoľko predinštalovaných aplikácií, s ktorým zvládnete každodenné činnosti aj kancelársku prácu. Nájdete tu napríklad Fotky, Mapy, Mail aj prehliadač, ktoré sú spracované priamo od Applu. Nechýbajú ani tvorivé GarageBand pre skladanie hudby alebo iMovies pre tvorbu videí. V online obchode App Store potom čaká ďalších cez milión aplikácií a hier optimalizovaných pre iPad. Nájdete tam tak prakticky čokoľvek od logických hier po prepracované 3D dobrodružstvá aj najrôznejších pomocníkov s fotením, úpravou fotiek či tvorbou poznámok.

iCloud

Vďaka cloudovému úložisku priamo od Applu budete mať svoje súbory a fotky vždy zálohované a navyše dostupné odkiaľkoľvek. Nemusíte sa tak báť o ich stratu ani vtedy, keď o tablet napríklad prídete. Navyše sa ľahko dostanete aj k fotkám vytvoreným telefónom.

Perfektná ochrana

Rovnako ako pri všetkých ostatných produktoch, aj pri novom iPade sa môžete spoľahnúť na dokonalé zabezpečenie. Využíva na to snímač Touch ID v prednom tlačidle. Pomocou neho ľahko a bezpečne odomknete tablet alebo sa dostanete k niektorým aplikáciám. Navyše ho využijete aj pri platení Apple Pay, kedy stačí priložiť prst na snímač.

Tablet pre každého

Apple iPad mini je navrhnutý tak, aby ho mohol používať prakticky ktokoľvek. Preto je vybavený niekoľkými funkciami sprístupnenia, ktoré prispôsobí ovládanie či zobrazenie tabletu špecifickým zrakovým, sluchovým, motorickým či študijným potrebám. Nájdete tu tak napríklad VoiceOver, ktorý popisuje obsah obrazovky alebo Switch Control umožňujúci ovládať tablet bez dotyku.