Menu
Menu

Apple iPad 3 (MC707HC/A) čierny

Apple iPad 3 (MC707HC/A) čierny

Apple iPad 3 (MC707HC/A) čierny

Kód výrobku: MC707HCA

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
iPady

APPLE Nový iPad (3. generácia), 64GB, Wi-Fi, čierna

 

Tretia generácia populárneho tabletu s exkluzívnym Retina displejom s vysokým rozlíšením. 9.7" viacdotykový displej s rozlíšením 2048 x 1536, dvojjadrový procesor Apple A5X so štvorjadrovou grafikou, interná pamäť 64 GB, 5Mpx kamera iSight so záznamom FullHD videa, WiFi a/b/g/n, Bluetooth 4.0, 3.5 mm jack, reproduktory, mikrofón, výdrž na batériu až 10 hodín.

 

 

Spoločnosť Apple predstavuje nový iPad (3. generácia) s vynikajúcim a veľmi jemným displejom Retina so štvornásobne väčšim počtom obrazových bodov ako iPad 2. Text ostrý ako britva a bohatšie farby displeja Retina posúvajú zobrazenie na novú úroveň, a tak všetko vyzerá neuveriteľne realisticky a dokonale detailne. Veľký posun bol dosiahnutý taktiež v oblasti výkonu a vylepšená bola aj vstavaná kamera so schopnosťou záznamu FullHD.

 

Všetko, čo robíte s novým iPadom, robíte pomocou jeho displeja a preto bola tejto časti tabletu venovaná maximálna pozornosť. S lepším displejom je aj ovládanie lepšie. Rozlíšenie Retina displeja na novom iPade má na mobilné zariadenie s uhlopriečkou 9.7“ veľmi vysokých 2048 x 1536 bodov, čo znamená neuveriteľných 3,1 milióna obrazových bodov. Tieto pixely sú tak blízko pri sebe, že ich oči takmer nerozoznajú. Keď nevidíte jednotlivé pixely, vidíte celý obraz úplne čisto, tak ako nikdy predtým. Displej Retina ponúkne tiež o 44 percent vyššiu sýtosť farieb.

 

Vysoké rozlíšenie displeja na novom iPade by nebolo možné bez nového a výkonného A5X čipu. Ten poskytuje dostatok výkonu pre každý z 3,1 milióna pixelov na displeji. Dvojjadrový procesor so štvorjadrovou grafikou zaisťuje veľmi svižné reakcie celého systému. Nerobia mu problémy náročné úlohy ako úprava fotografií v novom iPhoto, použitie filtrov a prechodov v iMovie a samozrejme je výkonný aj pri hraní hier.

 

Nová 5-megapixelová kamera iSight je vybavená kvalitným senzorom so zadným osvetlením, ktorý zachytí skvele vyzerajúce fotografie ako za ostrého slnečného svetla, tak v prítmí intímneho svetla sviečok. Kamere iSight nechýba ani vstavaná detekcia tvárí, ktorá automaticky vyrovnáva zaostrenie a expozíciu až pre 10 tvárí. Povedzte „sýr“ a vytvorte skvelé rodinné foto. Zárukou kvalitných snímkov nie je len senzor, ale taktiež pokročilá optika zaisťujúca maximálnu kvalitu obrazu. Preto je využitý objektív s piatimi prvkami a svetelnosťou 2.4, ktorý zachytáva svetlo efektívne a produkuje celkovo ostrejší obraz. Kamera iSight na novom iPade umožní zachytiť nepredvídateľné a veselé momenty aj v pohybe a to hneď vo vysokom FullHD 1080p rozlíšení. S automatickou stabilizáciou obrazu bude záznam úplne stabilný.

 

V prípade tohto modelu má užívateľ k dispozícii 64 GB internej pamäte pre dáta a aplikácie. Konektivita je zaistená pomocou bezdrôtových technológií Wi-Fi (802.11a/b/g/n) a Bluetooth 4.0. Nechýbajú ani nevyhnutné senzory akcelerometer, snímač okolitého svetla a gyroskop. Z konektorovej výbavy je k dispozícii 30-pin dokovací konektor a 3,5 mm stereo slúchadlový minijack. Súčasťou je samozrejme aj reproduktorový systém a mikrofón. Vstavaná 42,5 Wh dobíjacia lithium-polymérová batéria umožní až 10 hodín surfovania na internete pomocou Wi-Fi, sledovania videí alebo počúvania hudby.

 

Prístroj pochádza z českej distribúcie. Má teda český návod a 2 roky záruku.

Apple iPad 3 (MC707HC/A) čierny
Apple iPad 3 (MC707HC/A) čierny
Apple iPad 3 (MC707HC/A) čierny