Apple iPad 10,2" Wi-Fi 128GB - Gold 2020

Apple iPad 10,2

Apple iPad 10,2" Wi-Fi 128GB - Gold 2020

25,9 cm (10.2"), 2160 x 1620 px, Počet jadier procesora 4, Vnútorná kapacita pre ukladanie

Model roku 2020

Hľadáte špičkový tablet, ktorý je ako stvorený na prenášanie a navyše vo všetkých ohľadoch ďaleko predbehne svojich konkurentov?

  • Vďaka svojej ľahkej konštrukciije iPad vhodný na časté prenášanie a navyše vďaka svojmu luxusnému dizajnu neunikne pozornosti okolia
  • Ozdobou tabletu je jeho prestavaný Retina displej s vysokým rozlíšením, ktorý je radosť sledovať
  • Displej je jasnejší, farebnejší, vrhá menej odrazov a ponúka oveľa rýchlejšiu odozvu než kedykoľvek predtým
  • Procesor A12 Bionic vám dovolí strihať 4K video, rendrovať 3D model alebo pracovať v prostredí Rozšírenej reality AR
  • Batéria udrží prístroj v prevádzke neskutočných 10 hodín, takže nabíjať môžete pokojne doma cez noc
  • Úložisko s kapacitou 128 GB je pripravené pre všetky vaše videá, filmy, fotky aj aplikácie, na ktoré sa ich zmestí nepreberné množstvo
  • Zadný aj predný fotoaparát s vysokým rozlíšenímumožňujú vytvoriť fantastické snímky za všetkých okolností alebo video telefonovanie
  • Vyspelý snímač odtlačkov prstov Touch ID udrží vaše súkromné ​​dáta v bezpečí a dovolí vám rýchlo a bezpečne platiť v obchode
  • Operačný systém iPadOS 14 umožní pracovať s niekoľkými aplikáciami, lepšie vyhľadávať alebo spravovať inteligentnú domácnosť

Tak neváhajte a ešte dnes si užívajte s iPadom vysoký výkon aj fantastické zobrazenie, ktoré môžete mať neustále poruke.

Kód výrobku: MYLF2FDA

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
iPady

Úplne nový

Apple iPad 2020

Nový iPad je stelesnením maximálnej efektivity, kreativity aj dostupnosti. Ponúka totiž rad vylepšení na prácu najmä v multitaskingu, sústredí sa na tvorbu poznámok, prezentácií či kresieb s použitím Apple Pencil a ponúka viac ako prívetivú cenovku.

iPad 2020

Perfektný na prácu

Nový iPad je ideálnym pracovným pomocníkom. Dovolí vám napríklad opravovať dokumenty a vedľa v druhom okne si hľadať potrebné informácie. A k tomu treba všetko diskutovať s kolegami na Facetime. Ovládať ho môžete pohodlne cez multitouch obrazovku alebo cez pripojiteľnú klávesnicu či stylus, takže si vyberiete presne to, čo vám vyhovuje.

Apple iPad 2020 s klávesnicou

Miesto na každý nápad

Tablet sa okrem pracovného pomocníka stane aj perfektným miestom na záznam každej vašej myšlienky, nápadu či poznámky. Obzvlášť pri použití so stylusom Apple pencil. Môžete písať ako perom, tak podpisovať dokumenty alebo anotovať pdf-ká.

Apple iPad so stylusom

Zábavné učenie

iPad nie je určený len pre pracovne vyťažených, ale bude ideálnym spoločníkom aj pre študentov. So svojimi možnosťami tvorby poznámok ľahko nahradí školské zošity, kde všetky poznámky budú v jednom jedinom prístroji a vďaka širokej ponuke výukových a vzdelávacích aplikácií v App Store ľahko zabránite prokrastinácii. Doprajte mladým študentom napríklad výučbu nového jazyka, nechajte ich vyniknúť v geometrii alebo im ukážte históriu dobývania vesmíru v rozšírenej realite.

Tablet Apple iPad

Výkon nielen pre hry

Vynikajúci výpočtový výkon zabezpečí u nového iPadu čip A12 Bionic, ktorý sa postará o plynulý beh nielen všetkých aplikácií, ale aj hier. U tých tak na vás čaká špičková grafika a žiadne sekanie. Navyše môžete tablet spárovať napríklad s Playstation alebo Xbox ovládačom a hrať ešte pohodlnejšie. V obchode Apple Store na vás potom čaká okrem radu špičkových titulov aj predplatné Apple Arcade s radom jedinečných titulov a hier bez reklám.

Herný tablet iiPad

Voľnosť kreativite

Pri tvorbe poznámok, náčrtkov alebo umeleckých obrazov stavia iPad predovšetkým na spoluprácu s Apple Pencil. Tá dá ešte len vyniknúť všetkým grafickým aplikáciám a zistíte, že kreslenie je rovnako pohodlné ako klasickou ceruzkou. Možno ešte lepšie vďaka možnostiam Apple Pencil, ako je rýchla zmena nástroja alebo pohodlné mazanie.

Grafický tablet iPad

Profi fotograf

Tablet Apple vám dovolí stať sa profesionálnym fotografom alebo pokračovať vo svojej praxi, aj keď nemáte po ruke zrkadlovku. Nielen vďaka svojej 8 Mpx zadnej alebo prednej FaceTime HD kamere, ale aj vďaka prepracovaným a napriek tomu veľmi prehľadným možnostiam úprav, s ktorými vám navyše pomôže strojové učenie.

Apple iPad 2020

Domáce kino

O tom, že sa nový iPad stane dokonalým nástrojom aj na sledovanie filmov, seriálov alebo len krátkych videí svedčí veľký 10,2" Retina displej s dokonalými farbami alebo stereo reproduktory s vynikajúcim zvukom. A po relácie nemusíte chodiť ďaleko, pretože Apple má vlastnú streamovaciu službu s radom známych aj originálnych snímok, ku ktorej navyše ponúka zadarmo ročné predplatné.

Tablet iPad 2020

Perfektný na cesty

Všetci cestovatelia alebo ľudia, ktorí potrebujú pracovať na cestách, ocenia najmä rýchle a stabilné internetové pripojenie, ktoré sa postará o rýchle načítanie stránok, bleskový prístup ku cloudovým súborom alebo o svižné sťahovanie. Batéria sľubuje celých desať hodín výdrže, čo je viac ako na celý pracovný deň. Tablet sa môže v neposlednom rade pochváliť aj nízkou váhou sotva pol kila, takže ho v batohu na chrbte ani neucítite.

Apple iPad v batohu

Operačný systém iPadOS 14

Na ešte vyššiu úroveň pozdvihne iPad nový operačný systém iPadOS 14. Ten zaistí pohodlnejšiu prácu napríklad pri multitaskingu alebo ľahšie vyhľadávanie čohokoľvek, čo potrebujete. Došlo k vylepšeniu správ, ktoré sú prehľadnejšie a dokážu vás upozorniť notifikáciou, len ak sa o vás niekto zmieni. Apple mapy si pre vás potom pripravili sprievodcu zaujímavými miestami a aplikácia Domácnosť jednoduchšiu správu a pohodlné automatizovanie inteligentnej domácnosti.

Apple iPad

Prepracované aplikácie

Vo vašom prístroji už na vás čaká niekoľko predinštalovaných aplikácií, s ktorými zvládnete každodenné činnosti aj kancelársku prácu. Nájdete tu napríklad Fotky, Mapy, Mail aj prehliadač spracované priamo od Applu. Nechýba ani tvorivé GarageBand na skladanie hudby alebo iMovies na tvorbu videí. V online obchode App Store potom čaká ďalších viac ako milión aplikácií a hier optimalizovaných pre iPad. Nájdete tam tak prakticky čokoľvek od logických hier po prepracované 3D dobrodružstvá a aj najrôznejších pomocníkov s fotením, úpravou fotiek či tvorbu poznámok.

Aplikácie pre Apple iPad

Perfektná ochrana

Rovnako ako všetky ostatné produkty aj u nového iPadu sa môžete spoľahnúť na dokonalé zabezpečenie. Využíva k tomu snímač Touch ID v prednom tlačidle. Pomocou neho ľahko a bezpečne odomknete tablet alebo sa dostanete k niektorým aplikáciám. Navyše ho využijete aj pri platení Apple Pay, kedy stačí priložiť prst na snímač.

Ochrana Apple iPad

Tablet pre každého

Apple iPad je navrhnutý tak, aby ho mohol používať prakticky ktokoľvek. Preto je vybavený niekoľkými funkciami sprístupnenia, ktoré prispôsobia ovládanie či zobrazenie tabletu špecifickým zrakovým, sluchovým, motorickým či študijným potrebám. Nájdete tu tak napríklad VoiceOver, ktorý popisuje obsah obrazovky alebo Switch Control umožňujúci ovládať tablet bez dotyku.

Predná kamera Apple iPad