Menu
Menu

Amica SHI 61784P X

Amica SHI 61784P X

Amica SHI 61784P X

Kód výrobku: SHI61784PX

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Sporáky

Najpredávanejšie Sporáky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

S indukčným sporákom Amica SHI 61784 PXsa z varenia razom stane zábava! Tento luxusný voľne stojaci sporák v nerezovom prevedení o šírke 60 cm prináša mnoho praktických funkcií a súčasne šetrí elektrickú energiu, a tým aj životné prostredie a vaše vrecko. Radí sa k veľmi úspornej energetickej triede A.

Multifunkčná rúra sporáka Amica SHI 61784 PX vám ponúkne 10 funkcií vrátane horúceho vzduchu, klasického pečenia, ale aj rozmrazovania. Ak sa ponáhľate s obedom, iste oceníte funkciu super rýchly ohrev. Na prípravu zlatohnedých masových tanierov a opekanie kuriatok sa výborne hodí funkcia otočného ražňa, a s funkciou gril si budete môcť pôvab letného grilovania vychutnať za každého počasia. Najlepší efekt dosiahnete, keď použijete gril a otočný ražeň súčasne, prípadne s využitím supergrilu.

Ak ste sa už niekedy spálili o horúci plech, budete týmto sporákom doslova nadšení. Teleskopické výsuvy plechov zaisťujú ich vysunutie bez toho, aby ste museli siahať do horúcej rúry. Manipulácia s plechmi nikdy nebola jednoduchšia! Výsuv je ľahko demontovateľný a ľahko čistiteľný. Ani samotná rúra vám nespôsobí žiadnu námahu - je opatrená katalytickými samočistiacimi doskami, ktoré absorbujú mastnoty a zabraňujú tým usadzovaniu a vzniku nečistôt v rúre, takže ju stačí len občas utrieť vlhkou handričkou. Súčastou rúry sú 2 plechy a 1 rošt.

Indukčná varná doska tohto sklokeramického sporáku je vybavená 4 indukčnými zónami, jedna z ktorých je tzv. Booster zóna, ktorá urýchli prípravu vášho pokrmu. O stave varenia vás informuje Ta programátor. Môžete si ľahko nastaviť začiatok a koniec pečenia, pri ktorom sa rozoznie akustický signál. S objemom rúry 65 lpripravíte nedeľný obed pre celú rodinu, a trojité sklo rúry ochráni najmenšie deti pred popálením.

Funkcie rúry

Nezávislé osvetlenie rúry na pečenie

Rýchly ohrev

Rozmrazovanie

Ventilátor + gril

Zosilnený gril (supergril)

Gril

Dolný ohrev

Dolný a horný ohrev

Teplý vzduch

Ventilátor + dolný a horný ohrev

Pizza

Amica SHI 61784P X
Amica SHI 61784P X
Amica SHI 61784P X