Amica SHC 61474 DX

Amica SHC 61474 DX

Amica SHC 61474 DX

Kód výrobku: SH61474DX

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Moderný elektrický sporák Amica SHC 61474D X o šírke 60 cm v nerezovom prevedení bude vo vašej kuchyni ozdobou aj nenahraditeľným pomocníkom. Elegantná varná doska tohto voľne stojaceho spotrebiča zahŕňa multizónu aj oválnu zónu. Energetická trieda A zaručuje, že sa vám investované peniaze zakrátko vrátia v úsporách za energiu.

Nutnosť otáčania plechu navždy končí! Sporák Amica SHC 61474D X varí a pečie úplne rovnomerne, takže máte istotu, že každé sústo pripravovaného pokrmu bude chutiť rovnako. Rúra sa pýši pravým teplovzduchom, horným a spodným ohrievaním, ventilátorom, kruhovým telesom a radom ďalších praktických funkcií. Najviac zaujme super rýchle ohrievanie – rúra dosahuje požadovanú teplotu v priebehu 4 minút, čo je o 20 % rýchlejšie ako bežný štandard. Elektrický gril vám dovolí užívať si aj za zlého počasia letné grilovanie a pri objeme rúry 66 l máte istotu, že jedlo výjde skutočne na každého.

Výrobca tohto revolučného sporáka myslel aj na jednoduché ovládanie a používanie spotrebiča. Súčasťou vybavenia sú nerezové vodiace lišty, ktoré uľahčujú manipuláciu s plechmi a zabezpečujú ich stabilitu po vysunutí z rúry. Možno ich jednoducho vytiahnuť a umyť v umývačke. Senzorický programátor sa stará o údržbu ovládacieho panela, kontrolu času pečenia a vypnutie rúry. Všetko môžete sledovať na prehľadnom displeji.

Každý, kto niekedy musel drhnúť začiernený sporák, určite ocení jednoduché čistenie sporáka Amica SHC 61474D X. Katalytické samočistiace dosky absorbujú mastnotu a zabraňujú tým usádzaniu a vzniku nečistôt v rúre. Varnú dosku stačí len ľahko pretrieť vlhkou handričkou alebo hubkou.

O bezpečnosť vašich detí počas pečenia sa stará dômyslný systém chladenia čela rúry, ktorý znižuje teplotu tak, aby dvere nikdy neboli horúce. K tomu prispieva aj trojité sklo dvierok.

Amica SHC 61474 DX
Amica SHC 61474 DX
Amica SHC 61474 DX