Menu
Menu

ALCATEL ONETOUCH 5035D X´POP Pure White

ALCATEL ONETOUCH 5035D X´POP Pure White

ALCATEL ONETOUCH 5035D X´POP Pure White

Kód výrobku: ALC5035DWH

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Klasické tlačidlové mobily

Najpredávanejšie Klasické tlačidlové mobily

1
2
3
Lacný, rýchly a vždy flexibilný - taký je smartphone Alcatel One Touch 5035D X´POP. Je ideálnym pracovným a zábavným nástrojom ako pre začiatočníkov so smartphonmi, tak pre pokročilých užívateľov, ktorí vedia, čo chcú. Tento model je vybavený svižným operačným systémom Android 4.0 a dvomi slotmi pre SIM kartu. Môžete tak účinne oddeliť osobné a pracovné hovory, a to všetko vďaka dual SIM módu v jednom telefóne. Na obrovskom 4,5" displejisa dá mimoriadne pohodlne surfovať na internete, čo si vďaka 3G modulu môžete dopriať kdekoľvek. Taktiež na sledovanie filmov, čítanie e-mailov alebo hranie hier je veľkosť displeja ideálna.
 
Mobilný telefón Alcatel One Touch 5035D X´POP vám poskytne množstvo najrôznejšej zábavy. Operačný systém podporuje tisíce zábavných aplikácií. Na zadnej strane nájdete fotoaparát s rozlíšením 5 MPix. Rýchlosť telefónu je zaistená dvojjadrovým procesorom s kapacitou 1 GHz a 512 MB operačnej pamäte. Vnútornú kapacitu 1 GB môžete vďaka Micro SD karte rozšířiť až o ďalších 32 GB. Samozrejme nechýba ani Wi-fi, Bluetooth a GPS navigácia. Spoločnosť Alcatel teda vytvorila ďalší veľmi vydarený kúsok dostupný pre každého.

Operačný systém Android je súčasťou rozsiahlej open source platformy, ktorá sa sústredí na vytvorenie užívateľsky príjemného prostredia, ktoré bude schopné pracovať na rôznych zariadeniach. Je vytvorený tak, aby bolo ľahko možné ho vyvíjať. Nájde sa teda množstvo mladých vývojárov, ktorí posúvajú Android každým dňom o krok ďalej. Nespornou výhodou je prepojenie so spoločnosťou Google, ktoré výrazne uľahčuje prácu so sociálnymi sieťami a ďalšími aplikáciami tejto spoločnosti.

 

Aký veľký bude priestor pre uloženie užívateľských dát si zvolíte sami. Zariadenie podporuje pamäťové karty MicroSD a to až do veľkosti 32 GB, čo predstavuje množstvo priestoru pre hudbu alebo video. 

 

Bezdrôtová technológia Wi-Fi vám umožní byť online všade tam, kde zachytíte signál. Jednoducho sa tak zdarma pripojíte v reštauráciách, nákupných strediskách alebo v knižnici.
 
 

Súčasťou je aj GPS navigácia, vďaka ktorej už nikdy nebudete blúdiť. Funkcia A-GPS zrýchľuje štart vašej navigácie o niekoľko desiatok sekúnd. V prípade horšej viditeľnosti na oblohu stiahne pomocou GPRS dáta o presnej dráhe družíc a pripojí sa ku konkrétnej družici. Zrýchlenie štartu je možné vypnúť v prípade, že nechcete prenášať dáta naviac a používať klasickú GPS.

 

Bluetooth je otvorený štandard pre bezdrôtovú komunikáciu prepojujúci dve a viac elektronických zariadení, napr. mobilný telefón, PDA, osobný počítač alebo bezdrôtové slúchadlá.

 

USB je univerzálna zbernica, ktorá umožňuje pripojenie zariadení k počítaču. Dá sa ale využiť aj pre prenos dát, napr. z videokamier, čítačiek pamäťových kariet, MP3 prehrávačov alebo externých diskov. 

 

 

Micro-USB je univerzálna zbernica, ktorá umožňuje pripojenie zariadení k počítaču. Dá sa ale využiť aj pre prenos dát, napr. z videokamier, čítačiek pamäťových kariet, MP3 prehrávačov alebo externých diskov. 

 

 

Technológia 3G vám poskytuje pripojenie na internet kedykoľvek a kdekoľvek. Buďte online a majte každý dôležitý mail ihneď k dispozícii. Vysokorýchlostný internet umožňuje usporiadávanie konferenčných hovorov, zdieľanie videí vo vysokej kvalite alebo len pohodlné surfovanie po webových stránkach.

 

Hlavné vlastnosti

  • dvojjadrový procesor
  • dotykový 4,5" displej
  • 5 MPix fotoaparát
  • video 720p
  • Wi-fi, 3G, GPS
  • podpora microSD kariet
  • micro USB
  • operačný systém Android 4.0
ALCATEL ONETOUCH 5035D X´POP Pure White
ALCATEL ONETOUCH 5035D X´POP Pure White