Menu
Menu

AEG AGS58200F0

AEG AGS58200F0

AEG AGS58200F0

Kód výrobku: AGS58200F0

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Fotografie je ilustratívna, tento model je k dispozícii bez dekoru, teda bez krytu dvierok.

Vstavaná šuflíková mraznička AEG AGS58200F0 je so svojou kapacitou 98 lpre menšie rodiny ideálnym spôsobom ako uchovávať zmrazené potraviny. Táto dizajnovo vydarená mraznička je určená na vstavanie do skrinky, takže ju budete môcť zladiť so štýlom kuchyne. Jej elektronické ovládanie udržuje stálu a presnú teplotu a zaisťuje tak splnenie tých najvyšších bezpečnostných štandardov. Budete v nej teda môcť svoje potraviny uložiť absolútne bezpečne a pohodlne s istotou, že ich kvalita zostane zachovaná. Teplota vo vnútri mraziaceho priestoru je ovládaná automaticky a je stále udržiavaná na konštantnej hodnote, ktorú si sami nastavíte, čo zabráni kolísaniu teploty a nechcenému rozmrazeniu uloženého jedla. Spotrebič sa nachádza v úspornej energetickej triede A+, takže sa neprejaví negatívne na vašich účtoch za elektrinu.

Skriňová mraznička AEG AGS58200F0 je vybavená špeciálnou funkciou Frostmatic, ktorá umožní spotrebiču dosiahnuť maximálny mraziaci výkon prakticky okamžite. Ak sa zdržíte na nákupe a chcete zachovať maximálnu čerstvosť potravín, jednoducho ich vložíte do mrazničky a stlačíte tlačidlo Frostmatic – tak sa zamrazia čo najskôr, pričom sa mraznička potom sama vráti k pôvodnému nastaveniu. Praktická je aj zvuková signalizácia, ktorá vás upozorní, že ste zabudli dovrieť dvierka. Nebudete už musieť na nič myslieť a potraviny sa vám nedopatrením neskazia.Zvukový a vizuálny signálvám dá taktiež okamžite vedieť v prípade, že v mrazničke dôjde z akýchkoľvek dôvodov k poklesu teploty. Mraznička je veľmi tichá, s maximálnou hlučnosťou 38 dBvás nechá behom prevádzky v pokoji spať.

Vnútro mrazničky ponúka 3 zasúvacie priehradky plnej šírky z priehľadného plastu, ktorý vám poskytne dokonalý prehľad o uložených potravinách. Malým bonusom je praktická zmrazovacia tácka. Spotrebič sa vďaka svojej kompaktnej veľkosti vojde aj do malých priestorov a jeho vstavanie uľahčuje zameniteľné otváranie dverí a nastaviteľné nožičky. Jej konštrukcia je kvalitná a odolná, takže sa nemusíte báť naložiť ju potravinami. Mraziaci výkon AEG AGS58200F0 dosahuje 18 kilogramov za 24 hodín a dlhá akumulačná doba 29 hodín zaistí ochranu pre Vaše potraviny v dobe výpadku elektrickej energie alebo poruchy.

AEG AGS58200F0
AEG AGS58200F0