60" Samsung PS60F5500

60

60" Samsung PS60F5500

Kód výrobku: PS60F5500

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Neskutočne tenký plazma panel s tenkým rámčekom vám sprostredkuje brilantnú kvalitu obrazu. Teraz si môžete vychutnávať ešte realistickejšiu domácu zábavu ako kedykoľvek predtým. Televízor využíva pokročilých algoritmov Wide Color Enhancer Plus, ktoré znateľne zlepšujú obrazovú kvalitu a oživujú všetky farebné detaily. Pomocou funkcie Clean View zažijete na svojom televízore krištáľovo čisté relácie. Technológia automaticky odstraňuje digitálny aj analógový šum, ktorý je vidieť na obrazovke a kazí výsledný dojem. Bezproblémové sledovanie akčných filmov a rýchlych športových prenosov obstará technológia 600 Hz Subfield Motion, ktorá efektívne eliminuje akékoľvek rozostrenie obrazu.

Ekologický senzor sa postará o optimálny jas obrazu na základe svetla v miestnosti. Unikátnou funkciou je potom konverzia štandardného 2D video obsahu na 3D. Všetko samozrejme za použitia 3D aktívnych okuliarov, ktoré nájdete v balení. Služba S Recommendation vám na základe znalostí vašich zvyklostí pri sledovaní televízie odporučí obsah, ktorý si budete môcť vychutnať. Na dosiahnutie plnohodnotného zážitku z toho, čo práve sledujete, potrebujete aj vynikajúcu audio reprodukciu. Presne takú obstará dvojica skrytých reproduktorov s dolným vyžarovaním a s technológiou SRS Theater Sound. S využitím jednoduchých hlasových príkazov môžete pohodlne obsluhovať rôzne funkcie, akými sú napríklad zapnutie a vypnutie televízora, prepínanie kanálov, získanie prístupu k aplikáciám a prehliadanie webu.

Funkcia Smart TV vám dovolí pristupovať takmer k akémukoľvek obsahu na internete a množstvu inovatívnych služieb. Prenesiete sa do sveta multimediálneho obsahu, ktorý nikdy nekončí. Tri služby balíka Smart Hub vám sprístupní svet sociálnych sietí a domácej zábavy. Služba Family Story vám umožní zdieľať dôležité fotografie, správy a udalosti s vašimi blízkymi. So službou Kidssa zase môžu zabávať a vzdelávať deti. S pomocou služby Fitnesspotom budete cvičiť a plánovať svoj tréning. Môžete si vychutnávať ideálnu domácu zábavu vďaka prístupu k skvelému obsahu a tiež výberu z mnohých aplikácií, prehliadania webu a po doplnení kamery môžete tiež volať cez Skype. S funkciou AllShare Playmôžete jednoducho streamovať filmy, fotografie a hudbu z akýchkoľvek zariadení v blízkom okolí televízora, vrátane počítačov.

Výbava ponúka digitálne tunery HD DVB-T/Cslúžiace pre príjem televízneho vysielania vo vyspelej kompresiu MPEG-4 a vysokom rozlíšení. Rozhranie televízora kraľuje trojica HDMI vstupov verzie 1.4 signalizujúci podporu 3D a spätného zvukového kanálu. S ich pomocou si vychutnáte hry z najnovších herných konzol aj filmy z vášho Blu-ray prehrávača v tej najvyššej kvalite. Štandardom je potom sada 2 USB 2.0 portov slúžiace pre pripojenie mobilných dátových úložísk, na ktoré si budete môcť nahrávať sledované televízne relácie vrátane funkcie časového posunu živého vysielania Time Shift.

60
60
60
60