55" Samsung UE55F6640

55

55" Samsung UE55F6640

Kód výrobku: UE55F6640

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom
Elegantný štíhly LED televízor Samsung UE55F6640 sa vám postará o jedinečný multimediálny zážitok. Bezchybné funkcie a najnovšie technológie spríjemnia voľný čas vám aj vašim blízkym. Na obrazovke s uhlopriečkou 55 " a v kvalite obrazu Full HD 1080p pri 600Hz neprídete o jediný detail, ten je navyše posilnený technológiou 3D HyperReal Engine Wide Color Enhancer Plus pre ešte živší obraz. O perfektný zvuk sa stará technológia Dolby Digital Plus,Dolby Pulse a 2 integrované 10W reproduktory.
 
Ďalšie vylepšenie prináša možnosť pripojenia na internet. Môžete sledovať svoje obľúbené internetové videá, surfovať na webových stránkach alebo komunikovať s priateľmi. Všetko to završuje služba Samsung Apps, vďaka ktorej môžete televízor prispôsobiť svojim predstavám, a to pomocou inteligentných aplikácií a widgetov.

Aktívna 3D technológia

Vylepšite svoj zážitok zo sledovania 3D TV na maximum a doslova se ponorte do deja. Aktívne 3D funguje tak, že sa na obrazovke rýchlo striedajú snímky pre ľavé a pravé oko. Vďaka 3D aktívnym okuliarom, ktoré snímky filtrujú a vzniká tak stereoskopický dojem priestorového obrazu, si užijete obraz v maximálnej kvalite.

Televízor dokáže obyčajné 2D vysielanie konvertovať do 3D, aby ste neboli obmedzení ponukou 3D filmov. Takto zmenený obraz nie je taký dokonalý ako ten, ktorý je natočený v 3D, ale aj tak si môžete užiť množstvo zábavy.

Aplikácia Smart TV prináša revolúciu televíznej zábavy. Okrem sledovania TV vás udržiava v kontakte s rodinou a priateľmi. Vďaka vstavanej Wi-Fi sa môžete pripojiť na internet bezdrôtovo, alebo použiť kábel pre pripojenie na klasický ethernet.  Medzi Smart aplikácie patrí aj plnohodnotný internetový prehliadač a stovky aplikácií, ktoré si môžete jednoducho stiahnuť do televízora. Medzi populárne patrí aplikácie zameraná na fitness, hry alebo informácie o počasí.

One Design

Samsung One Design je unikátnou kombináciou ultratenkého rámčeka a zaoblených hrán pre čo najintenzívnejší pôžitok zo sledovaného obsahu. Vďaka tomuto jedinečnému designu televízor maximalizuje vaše zážitky zo sledovania a zároveň skvele zapadne do moderných interiérov.

Pomocou služby AllShare môžete bezproblémovo, jednoducho a vďaka vstavanej Wi-Fi aj bezdrôtovo prepojiť všetky kompatibilné digitálne zariadenia. Získate tak jednoduchý prístup k uloženej hudbe, filmom alebo fotografiám na vašich inteligentných zariadeniach. Aplikáciu AllShare PC si jednoducho stiahnete do svojho počítača a povolíte prístup vašej Smart TV.

 Clear Motion Rate

Prvotriedne zobrazenie pohybu vám umožní zachytiť všetky detaily rýchlo pohybujúcich sa objektov pri sledovaní športuakčných filmov alebo napríklad pri hraní hier. Nová dômyselná meracia technológia pre čistotu pohybu Clear Motion Rate súčasne sleduje tri faktory, ktoré zabezpečujú živý a čistý pohyb: obnovovaciu frekvenciu panela, rýchlosť obrazového procesora a technológiu podsvietenia. Vzrušujúce a rýchle scény teraz s oslnivými detailmi.

Clean View

Zažite na svojom televízore krištálovo čistý obraz pomocou funkcie Clean View. Technológia automatického odstránenia šumu odstráni digitálny a analógový šum, ktorý je na obrazovke viditeľný. Filter analógového šumu vylepší kvalitu obrazu odstránením vizuálneho šumu zo vzdušných aj káblových zdrojov. Pohodlne sa usaďte, relaxujte a sledujte televízor s najvyššou čistotou obrazu.

Wide Color Enhancer Plus

Vďaka technológii Wide Color Enhancer Plus ponúka televízor skutočne verné a čisté farby a vysoký kontrast, využíva pokročilý algoritmus na zvýšenie kvality obrazu a odhalí aj skryté detaily. Táto technológia oživuje farby a vdýchne aj starým filmom nový vzhľad.

ConnectShare Movie

S funkciou ConnectShare Movie si prehráte multimediálny obsah z flash diskov, pripojíte si priamo k televízoru fotoaparát alebo digitálnu kameru a budete mať taktiež prístup k súborom uloženým na počítači. Sledujte všetko z pohodlia vášho kresla v obývačke.

Nahrávanie na USB

Funkcia nahrávania na USB nahráva voľne dostupný obsah digitálnych televízií na pripojenú USB pamäť alebo USB HDD.

Smart interaction

 Ovládanie hlasom

Televízor Samsung vám úplne rozumie. Pomocou príkazov dokáže presne rozpoznať vaše požiadavky. Bez nutnosti akéhokoľvek stlačenia tlačidla ste schopní televízor zapnúť, prepínať medzi kanálmi, zosilňovať či zoslabovať úroveň hlasitosti alebo využívať rôzne aplikácie. Hovoriť môžete priamo smerom k televízoru alebo do mikrofónu umiestneného na diaľkovom ovládači.

55