Menu
Menu

47" LG 47LA660S

47

47" LG 47LA660S

Kód výrobku: 47LA660S

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
3

47" LG 47LA660S

 

Televízor LG 47LA660Szaujme na prvý pohľad štíhlym a dokonale elegantným dizajnom. Vnútri televízora sa ukrýva okrem dvojjadrového procesora M13 rad nadštandardných vlastností. Pre hranie na moderných konzolách potom ponúkne televízor špeciálne prispôsobený obrazový režim. Aj tak sa radí do energetickej triedy A+. Funkcia Micro Pixel Control totiž vykonáva lokálne tlmenie podsvietenia a tým výrazne znižuje spotrebu až na 63W.

Dokonalá múdra telka vyžaduje skvele spracované ovládanie. To zaisťuje Magic Remote Controler, ktorý skvele padne do ruky. Technológia LG "Ukáž, potvrď a ovládaj" umožňuje vaše spojenie s obsahom obrazovky, s informáciami a sociálnymi sieťami prostredníctvom jednoduchých gest a rýchlych kliknutí na tlačidlo OK. Tento jednoduchý spôsob dáva možnosť vysoko pohodlného a pokročilého užívanie chytrého televízora.

Pripojenie TV k internetu je možné pomocou zabudovanej Wi-Fi alebo klasickým sieťovým káblom. Social Center združuje obľúbené sociálne siete a zaručuje ich plné využitie. Nechýbajú ani 3 USB porty a je len na vás, čo do nich pripojíte. Vie naozaj všetko.

 

Obrazová dokonalosť


Neuveriteľný LG Cinema Screen dizajn vtiahne do deja všetkých divákov. Pomocou najmodernejších technológií bol odstránený rušivý element v podobe hrubého rámčeka okolo obrazovky. Zlepšenie obrazu zariadi Resolution Upscaler, ktorý kúzelným spôsobom dokáže video v nižšom rozlíšení vylepšiť a jeho sledovanie bude na veľkej obrazovke skutočný zážitok.

Tento televízor je ohľaduplný k ľudskému zraku, pretože z obrazu odstraňuje nepríjemné blikanie spôsobené konvenčnými 3D okuliarmi, a vy si tak môžete užívať dlhé filmové večery bez únavy a bolesti očí. Užívateľsky prívetivé prostredie umožní nastaviť hĺbku 3D efektu a sami si môžete zvoliť, či dáte prednosť väčšiemu komfortu alebo silnejšiemu zážitku pri sledovaní 3D obsahu. Iste oceníte aj funkciu prevodu klasického 2D vysielania do 3D.

 

... Bavte sa!


Náruživí hráči ocenia funkciu Dual Play, kedy televízor vysiela dva samostatné 2D obrazy a každý hráč pomocou okuliarov vidí svoju časť na plnej ploche obrazovky. Už sa nemusíte trápiť pri rozdelenej obrazovke. Technológia Intel WiDi (Wireless Display), resp. bezdrôtový prenos obrazu i zvuku, umožňuje ľahké a rýchle prepojenie televízorov a notebookov bez nutnosti káblov alebo internetového pripojenia. To je veľmi pohodlné a rýchlo si túto funkciu obľúbite. Luxusné 3D

S novými LG CINEMA 3D bude sledovanie trojrozmerných filmov doslova pôžitok. Vďaka svojej malej váhe sa príjemne nosí a navyše nie sú vôbec drahé. V príslušenstve máte rovno 4 kúsky. Neobťažujú ani žiadne drôty alebo časté nabíjanie. Batérie v nich totiž vôbec nie je. Pre užívateľov s dioptrickými okuliarmi pripravilo LG špeciálny klips, takže sa nemusia obávať, že by si 3D zážitok nemohli vychutnať naplno. Certifikácia od očnej kliniky Lexu potvrdzuje zdravotnú nezávadnosť tejto pasívnej 3D technológie.

47
47
47
47