Menu
Menu

46" Samsung UE46F5570

46

46" Samsung UE46F5570

Kód výrobku: UE46F5570

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
3

Štíhly televízor v podobe štýlovej novinky UE46F5570 s peknou uhlopriečkou 116 centimetrov prináša skvelé internetové služby, Full HD rozlíšenie a veľa zábavy do vašej obývačky. O kvalitu obrazu sa stará dvojjadrový procesor, užijete si tak vysoko realistické obrazy s úchvatnými detailmi .

Dokonale farebný obraz


Obrazovka využíva pokročilých algoritmov Wide Color Enhancer Plus, ktoré znateľne zlepšujú obrazovú kvalitu a oživujú všetky farebné detaily. Bezproblémové sledovanie akčných filmov a rýchlych športových prenosov obstará technológia 100 Hz Clear Motion Rate, ktorá efektívne eliminuje akékoľvek rozostrenie obrazu. Ekologický senzor sa postará o optimálne nastavenie podsvietenia na základe svetla v miestnosti.
 

Vychutnávajte si aplikácie a videá


S aktualizovanou službou Smart Hub a novými aplikáciami od spoločnosti Samsung objavíte úžasný svet sociálnej a prispôsobenej domácej zábavy. Family Story vám umožňuje zdieľať fotografie, správy a udalosti s vašimi blízkymi. So službou Kids sa zasa deti môžu zabávať a vzdelávať. Pomocou Fitness môžete cvičiť a plánovať svoj tréning. Vďaka prístupu k skvelému obsahu sa nebudete nikdy nudiť .

Sledujte filmy

S funkciou ConnectShare Movie stačí jednoducho pripojiť pamäťové zariadenie USB a môžete okamžite začať prehrávať filmy, fotografie alebo hudbu. Na televízore teraz môžete sledovať najrôznejší obsah v pohodlí svojej obývačky. Ako ďalšie vstupné zariadenie vám poslúži trojica moderných digitálnych vstupov HDMI. S ich pomocou si vychutnáte hry z najnovších herných konzol aj filmy z vášho Blu-ray prehrávača.

Zdieľajte


Spojte všetko do jedného celku. Vďaka integrovanej WiFi a funkcii AllShare Play vám prostredníctvom technológie DLNA umožňuje aj bezdrôtovo pripojiť kompatibilné zariadenie, takže na svojej obrazovke budete môcť sledovať filmy, prezerať si fotografie a počúvať hudbu uloženú na týchto prístrojoch. Teraz môžete bez námahy prenášať obsah z počítača alebo mobilného zariadenia do televízora. Prevratná cloudová technológia dovolí získať prístup k multimediálnemu obsahu aj keď práve nie ste doma.

46
46
46
46