46" Samsung UE46F5300

46

46" Samsung UE46F5300

Kód výrobku: UE46F5300

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

S LED televíziou Samsung UE46F5300 si vychutnáte filmy a obľúbené programy tak, ako ste doteraz nemali možnosť. Obrazovka s uhlopriečkou 46 palcov a jemné Full HD rozlíšenie vás na prvý pohľad upúta a prinesie vám celkom nový pôžitok zo sledovania televíznych programov, seriálov a filmov. Moderné technológie zaistia perfektný obraz aj zvuk. Ten je reprodukovaný dvomi kvalitnými meničmi s celkovým výkonom 20 W. Televízor disponuje tunerom pre káblové a pozemné digitálne vysielanie a súčasne poskytuje plnú funkciu Smart TV, takže sa s ním môžete pripojiť na internet a užívať si ďalšie stovky hodín zábavy.

Vďaka HDMI portu, USB rozhraniu, digitálnemu výstupu zvuku, komponentnému vstupu videa a skvelému CI+ rozhraniu budete vždy pripravení na akékoľvek prepojenie televízora s ostatnými zariadeniami. Môžete pripojiť konzolu a hrať s priateľmi akčné hry, užívať si vlastnú zbierku filmov na externom disku, nahrávať programy z vysielania alebo prehliadať fotografie vo skvelom rozlíšení. Všetko je prehľadne sprostredkované cez príjemný užívateľský systém. Funkcia On TV vám odporúči programy, ktoré sa vám budú páčiť. Smart Hub umožní prehliadanie videí, počúvanie hudby a využívanie najlepších aplikácií. Všetky svoje zážitky môžete zdieľať cez sociálne siete.

 One Design

Samsung One Design je unikátnou kombináciou ultratenkého rámčeka a zaoblených hrán pre čo najintenzívnejší pôžitok zo sledovaného obsahu. Vďaka tomuto jedinečnému designu televízia maximalizuje vaše zážitky zo sledovania a zároveň skvele zapadne do moderných interiérov.

 Clear Motion Rate

Prvotriedne zobrazenie pohybu vám umožní zachytiť všetky detaily rýchlo pohybujúcich sa objektov pri sledovaní športuakčných filmov alebo napríklad pri hraní hier. Nová dômyselná meracia technológia pre čistotu pohybu Clear Motion Rate súčasne sleduje tri faktory, ktoré zaisťujú živý a čistý pohyb: obnovovaciu frekvenciu panela, rýchlosť obrazového procesora a technológiu podsvietenia. Vzrušujúce a rýchle scény odteraz s oslnivými detailmi.

Aplikácia Smart TV prináša revolúciu televíznej zábavy, okrem sledovania filmov a TV programov vás udržuje v kontakte s rodinou a priateľmi. Vďaka vstavanému modulu Wi-Fi Ready sa môžete pripojiť na internet bezdrôtovo alebo použiť kábel pre pripojenie ku klasickému ethernetu. Medzi Smart aplikácie patrí aj plnohodnotný internetový prehliadač a ďalšie stovky aplikácií, ktoré si môžete jednoducho stiahnuť do televízora. Medzi najviac populárne patria aplikácie zamerané na fitness, hry alebo informácie o počasí.

Wide Color Enhancer Plus

Vďaka technológii Wide Color Enhancer Plus ponúka televízor skutočne verné a čisté farby a vysoký kontrast, využíva pokročilý algoritmus na zvýšenie kvality obrazu a odhalí aj skryté detaily. Táto technológia oživuje farby a vdýchne aj starým filmom nový vzhľad.

Clean View

Zažite na svojom televízore krištálovo čisté programy pomocou funkcie Clean View. Technológia automatického odstránenia šumu odstráni digitálny a analógový šum, ktorý je vidieť na obrazovke. Filter analógového šumu okamžite a poznateľne vylepší kvalitu obrazu odstránením vizuálneho šumu zo vzdušných a káblových zdrojov. Pohodlne sa usaďte, relaxujte a sledujte televíziu s najvyššou čistotou obrazu.

Pomocou služby AllShare môžete bezproblémovo, ľahko a vďaka vstavanej Wi-Fi aj bezdrôtovo prepojiť všetky kompatibilné digitálne zariadenia. Získate tak ľahký prístup k uloženej hudbe, filmom alebo fotografiám na vašich inteligentných zariadeniach. Aplikáciu AllShare PC si jednoducho stiahnete do svojho počítača a povolíte prístup vašej Smart TV.

 ConnectShare Movie

S funkciou ConnectShare Movie si prehráte multimediálny obsah z flash diskov, pripojíte si priamo k televízoru fotoaparát alebo digitálnu kameru a budete mať taktiež prístup k súborom uloženým na počítači. Sledujte všetko z pohodlia vášho kresla v obývacej izbe.

 S Recommendation

 

Ovládanie hlasom

Televízia Samsung vám úplne rozumie. Pomocou príkazov dokáže presne rozpoznať vaše požiadavky. Bez nutnosti akéhokoľvek stlačenia tlačítka ste schopní televízor zapnúť, prepínať medzi kanálmi, zosilňovať alebo zoslabovať úroveň hlasitosti alebo využívať rôzne aplikácie. Hovoroť môžete priamo smerom k televízoru alebo do mikrofónu umiestneného na diaľkovom ovládači.

 

Hlavné vlastnosti

  • uhlopriečka 46"
  • LED podsvietenie
  • 3x HDMI
  • 2x USB
  • HD DVB-T/C tunery
  • 100 Clear Motion Rare
  • Mega dynamický kontrast
  • On TV
  • Smart Hub