42" Sharp LC-42LE772E ROZBALENO

42

42" Sharp LC-42LE772E ROZBALENO

Kód výrobku: LC42LE772EN_ZT01

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Užite si neuveriteľné množstvo zábavy s novou 3D Smart TV Sharp LC-42LE772E. Tá disponuje Full HD panelom s frekvenciou 300 Hz, ktorá prispieva k dokonale plynulému 3D prehrávaniu. Táto Smart TV vám umožní bezdrôtový prístup k internetu pomocou Wi-Fi, prehrávať videá, fotografie či hry z mobilného telefónu na veľkej televíznej obrazovke vďaka Miracast alebo napríklad sťahovať množstvo zaujímavých aplikácií. Luxusný obraz a konektivitu dopĺňa aj podpora DLNA a USB, vďaka čomu sa dostanete k filmom na akomkoľvek zariadení v sieti či na USB kľúči. Na USB je možné tiež nahrávať. Novo tiež Sharp prináša inovovaný ovládač Air mouse, ktorý je súčasťou balenia. Ak vám ani to nestačí, môžete televízor pohodlne ovládať svojim smartfónom alebo tabletom.

Vychutnajte si zábavu so svojím novým chytrým televízorom. Služba Sharp AQUOS NET+ vám prináša takmer nekonečné množstvo zábavy. Využiť môžete množstvo aplikácií, ktoré máte na dosah jednoduchým stlačením tlačidla, plnohodnotný internetový prehliadač, ktorý vám sprostredkuje vaše obľúbené portály na veľkej televíznej obrazovke, alebo si môžete vybrať z množstva dostupných hier. V televízore je predinštalovaný prehliadač Opera, ktorý je známy svojou rýchlosťou a užívateľskou prívetivosťou.

Certifikácia DLNA zaisťuje, že sa k svojmu multimediálnemu obsahu (filmy, fotografie, hudba) dostanete, či už ich máte na ktoromkoľvek disku pripojenom do svojej domácej sieti. Stačí ich teda zdieľať na svojom počítači alebo uložiť na sieťový disk a razom môžete všetko prehrať na svojom novom televízore.

Vychutnajte si každý detail, na ostrom a detailnom Full HD obraze teraz uvidíte oveľa viac! Kvalitný 3D panel umožňuje sledovať 3D filmy napríklad na Blu-Ray. Trojrozmerný obraz je nádherne plynulý a bez zasekávania, za čo môže predovšetkým 300Hz technológia obrazovky. Pre tieto účely sú v balení hneď 4 ks 3D okuliarov, ktoré túto zábavu sprostredkujú celej vašej rodine. Aby bol obraz čo najpútavejší, je televízor podsvietený technológiou AQUOS LED, ktorá ponúka to najrovnomernejšie podsvietenie. Zároveň je táto technológia dostatočne tenká, aby mohli výsledné televízory mať elegantný a čistý dizajn, kedy obraz takmer splýva s rámom obrazovky. 300Hz frekvencia obrazovky potom zaisťuje dokonale plynulý obraz bez tieňov, rozmazaných pruhov a iných známych neduhov. Preto je televízor veľmi vhodný na sledovanie akčných filmov a rýchlych športov, akými sú formula alebo iné preteky. 

Bezdrôtová technológiaje fenoménom dnešnej doby. Pripojte sa k internetu bez potreby nevzhľadných káblov a užívajte si zábavu kdekoľvek vo svojom byte. Túto technológiu využite ešte lepšie s funkciou Miracast, ktorá sa postará o zobrazenie obsahu z vášho notebooku, mobilu či tabletu na veľkej televíznej obrazovke. To všetko ľahko a rýchlo, bez sekania a dlhej odozvy. Ukážte známym svoje fotografie či video z dovolenky. Veľmi užitočnou funkciou je možnosť nahrávania televízneho vysielania na USB disk, či už sa jedná o USB kľúč alebo externý HDD. Nahrávanie je pritom veľmi jednoduché, stačí stlačiť jediné tlačidlo ovládača a už vám nič neutečie. Vďaka Wi-Fi potom bude nahratá relácia dostupná z akéhokoľvek zariadenia, ktoré podporuje DLNA.

Navyše máte teraz možnosť ovládať televízor svojim smartfónom, stačí si stiahnuť bezplatnú aplikáciu Sharp Remote a skúsiť, čo všetko teraz zvládnete ešte ľahšie. A to nie je všetko, ďalšiu revolúciu v ovládaní televízora si pre vás Sharp pripravil v podobe Air mouse ovládača, ktorý je súčasťou balenia. Vďaka nemu bude prehliadanie internetu a ovládanie aplikácií bezkonkurenčne najjednoduchšie. Namierte na televízor ovládačom a uvidíte kurzor, ako sa pohybuje spolu s vašou rukou. Už žiadne kostrbaté ovládanie pomocou šípok, toto si zamilujete!

42
42
42
42
42
42
42
42
42
42
42