42" LG 42LN575S

42

42" LG 42LN575S

Kód výrobku: 42LN575S

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

LG 42LN575S je designovo vycibrená Smart TV, ktorá vás nadchne s uhlopriečkou 107 cm (42") a jemným Full HD rozlíšením. Aj napriek vysokému výkonu a nekompromisnej kvalite obrazu ušetríte množstvo výdajov za energiu.  Televízia LG 42LN575S totiž ponúka zníženie spotreby energie vďaka technológii Smart Energy Saving. Poteší vás aj široká možnosť konektivity, zaistená tromi HDMI a tromi USB konektormi, z ktorých je možné prehrávať videá aj vo formáte DivX HD.

Pre vašu maximálnu spokojnosť a ešte väčšie pohodlie disponuje LED televízia LG 42LN575S integrovanými DVB-T/C/S2 tunermi, ktoré vám umožňujú sledovať stovky televíznych kanálov bez nutnosti vlastniť satelitný prijímač. Zabudovaná Wi-fi vám sprístupní celý nový svet modernej zábavy.

 Smart TV

Aplikácia Smart TV prináša revolúciu televíznej zábavy, okrem sledovania filmov a TV programov vás udržiava v kontakte s rodinou a priateľmi. Vďaka vstavanej Wi-Fi sa môžete pripojiť na internet bezdrôtovo alebo použiť kábel pre pripojenie na klasický ethernet.  Medzi Smart aplikácie patrí aj plnohodnotný internetový prehliadač a ďalšie stovky aplikácií, ktoré si môžete jednoducho stiahnuť do televízora. Medzi najviac populárne patria aplikácie zamerané na fitness, hry alebo informácie o počasí.

 Smart Share

So Smart Share dáva LG inováciám nový rozmer, prostredníctvom tejto funkcie môžete priamo na vašom televízore zdieľať obsah vašich digitálnych zariadení. Zdieľanie môže prebiehať káblovo alebo bezdrôtovo cez Wi-Fi

 Dynamic Motion Clarity Index

Prvotriedne zobrazenie pohybu vám umožní zachytiť všetky detaily rýchlo pohybujúcich sa objektov pri sledovaní športuakčných filmov alebo napríklad pri hraní hier. Nová dômyselná meracia technológia pre čistotu pohybu MCI súčasne sleduje tri faktory, ktoré zaisťujú živý a čistý pohyb: obnovovaciu frekvenciu panela, rýchlosť obrazového procesora a technológiu podsvietenia. Vzrušujúce a rýchle scény teraz s oslnivými detailmi.

Wireless Display (Wi-Di)

Technológia Intel Wi-Di (bezdrôtový prenos obrazu) umožňuje ľahké a rýchle prepojenie televízorov a laptopov bez nutnosti káblov alebo internetového pripojenia.

Nahrávanie na USB

Funkcia nahrávania na USB nahráva voľne dostupný obsah digitálnych televízií na pripojenú USB pamäť alebo USB HDD. 

Prepojte zariadenia pomocou MHL kábla a sledujte HD obsah zo svojho telefónu na veľkej televíznej obrazovke. Na ovládanie môžete použiť televízny diaľkový ovládač Magic Remote (ovládač nie je súčasťou balenia). Mobilný telefón je v priebehu pripojenia nabíjaný.

            

 Miracast

Funkcia Miracast umožňuje rýchlo a ľahko bezdrôtovo prepojovať televízory, smartphony a tablety, takže môžete pohodlne prenášať a zdieľať digitálny obsah priamo na televíznej obrazovke.

Magic Remote – diaľkový ovládač

Diaľkový ovládač zaisťuje vaše spojenie s obsahom na veľkej obrazovke vášho televízora prostredníctvom jednoduchých gest a rýchlych kliknutíMagic Remote je univerzálny diaľkový ovládač, s ktorým môžete ovládať aj iné zariadenia, ako je STB (set-top-box), DVD a Blu-Ray prehrávač alebo domáce kino. K dispozícii máte 4 režimy diaľkového ovládania:

  •           Kurzor – stačí ukázať a kliknúť
  •           Gesto – jednoduchým gestom zadávate komplexné príkazy
  •           Koliečko – posúvate kurzor v ponuke hore a dole ako s myšou
  •           Hlas – ovládanie TV pomocou hlasových povelov

Ovladač Magic Remote není součástí balení, lze samostatně dokoupit.

42
42
42
42
42
42