Menu
Menu

42" LG 42LA660S

42

42" LG 42LA660S

Kód výrobku: 42LA660S

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
3
Skladom

Tento televízor je ohľaduplný k vašim očiam, pretože z obrazu odstraňuje nepríjemné blikanie spôsobené konvenčnými 3D okuliarmi, a vy si tak môžete užívať dlhé filmové večery bez únavy a bolesti očí. Užívateľsky prívetivé prostredie vám umožní nastaviť hĺbku 3D efektu a vy si sami môžete zvoliť, či dáte prednosť väčšiemu komfortu alebo väčšiemu zážitku pri sledovaní 3D obsahu. Pokojne sa vám môže stať, že pri sledovaní futbalového zápasu vyletí lopta priamo do vašej obývačky, pretože špeciálne funkcie pre konverziu obrazu vylepšia akékoľvek vysielanie o tretí rozmer.

Užívajte si filmy vo vašej LG TV vo vysokom rozlíšení. Veľmi často dochádza k tomu, že obsah pochádzajúci zo siete alebo z externých zariadení vyzerá v televízii zle kvôli nízkemu rozlíšeniu súborov. LG ponúka riešenie pomocou funkcie Resolution Upscaler (zlepšovanie rozlíšenia), ktoré zlepšuje rozlíšenie pôvodného obsahu a ten potom vyzerá dobre aj na veľkej obrazovke. Technológia Intel WiDi (Wireless Display), resp. bezdrôtový prenos obrazu, umožňuje ľahké a rýchle prepojenie televízorov a laptopov bez nutnosti káblov alebo internetového pripojenia.

LG CINEMA 3D

Zabudnite na ťažké a nepohodlné okuliare. S novými LG CINEMA 3D pre vás bude sledovanie trojrozmerných filmov doslova pôžitok. Vďaka svojej malé váhe sa príjemne nosia a navyše stoja neporovnateľne menej ako 3D okuliare konkurencie. Pre užívateľov s dioptrickými okuliarmi pripravilo LG špeciálny klips, takže sa nemusia obávať, že by si 3D zážitok nemohli vychutnať naplno.

Smart Share

Obsah vašich digitálnych zariadení - digitálnych fotoaparátov, mobilných telefónov, tabletov, počítačov, notebookov môžete jednoducho zdieľať priamo na vašej TV. Toto zdieľanie môže prebiehať drôte alebo cez integrovanú Wi-Fi prostredníctvom funkcie Smart Share. Vďaka tejto funkcii nemusíte nič vypaľovať, ale obsah zdieľate priamo z digitálnych zariadení.

 

Úchvatné farby a vysoký kontrast

Funkcia Micro Pixel Control dokáže vykonávať lokálne tlmenie podsvietenia LED diód. Ovládaním jednotlivých LED blokov je možné dosiahnuť oveľa vyššieho kontrastu a farebného rozsahu. Čierna tak bude naozaj čierna a vy navyše ušetríte peniaze za elektrinu.

42
42
42