40" Samsung UE40F6340

40

40" Samsung UE40F6340

Kód výrobku: UE40F6340

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Radosť a filmové zážitky do vášho domova prinesie Smart televízor Samsung UE46F6340. Umožňuje ľahký prístup k aplikáciám z portálu Samsung Apps obsahujúcom rozšírujúcu sa zbierku prémiových aplikácií vytvorených špeciálne pre váš televízor. Prostredníctvom aplikácií BBC iPlayer, Love Film, Picture Box, YouTube, Skype, Pandora, Facebook alebo Twitter sa teraz pripojíte k vášmu obľúbenému digitálnemu obsahu a preskúmate ďalšie spôsoby celkom novej interaktívnej televíznej zábavy.

Služba S Recommendation vám, na základe znalostí vašich preferencií týkajúcich sa zábavy a vášho vkusu pri sledovaní televízie, intuitívne odporúči obsah, ktorý si budete môcť vychutnať. Čím viac sa budete pozerať, tým lepšie vás televízor Samsung UE46F6340 bude poznať a vždy vám ponúkne niečo zábavné na sledovanie.

Rýchlejší dvojjadrový procesor televízora Samsung UE40F6340 vám umožní vykonávať viac činností súčasne, ako napríklad používať jednu aplikáciu a súčasne sťahovať inú. Umožňuje taktiež rýchlejšie prechádzanie webu pri prehrávaní aplikácií alebo televíznych programov.

 Smart televize Samsung UE46F6340 - One DesignOne Design

Samsung One Design je unikátnou kombináciou ultratenkého rámčeka a zaoblených hrán pre čo najintenzívnejší pôžitok zo sledovaného obsahu. Vďaka tomuto jedinečnému designu televízor maximalizuje vaše zážitky zo sledovania a zároveň skvele zapadne do moderných interiérov.

 Smart televize Samsung UE46F6340 - 3D aktivní technologieAktívna 3D technológia

Vylepšite svoj zážitok zo sledovania 3D televízie na maximum a doslova sa ponorte do deja. Aktívne 3D funguje tak, že sa na obrazovke rýchlo striedajú snímky pre ľavé a pravé oko. Vďaka 3D aktívnym okuliarom, ktoré snímky filtrujú, tak vzniká stereoskopický dojem priestorového obrazu, ktorý si užijete v maximálnej kvalite.

 Smart televize Samsung UE46F6340 - z 2D do 3DKonverzia z 2D do 3D

Televízor dokáže obyčajné 2D vysielanie konvertovať do 3D, aby ste neboli obmedzení len ponukou 3D filmov. Takto zmenený obraz nie je síce taký dokonalý ako ten, ktorý je natočený v 3D, ale aj tak si môžete užiť veľa zábavy. Pokiaľ vás 3D prestane baviť, môžete jednoducho zložiť 3D okuliare a vychutnať si film v klasickom 2D obraze.

 Smart televize Samsung UE46F6340 - Smart TV

Aplikácia Smart TV prináša revolúciu televíznej zábavy, okrem sledovania filmov a TV programov vás udržiava v kontakte s rodinou a priateľmi. Vďaka vstavanej Wi-Fi sa pripojíte na internet bezdrôtovo, alebo použijete kábel pre pripojenie na klasický ethernet. Medzi smart aplikácie patrí aj plnohodnotný internetový prehliadač a ďalšie stovky aplikácií, ktoré si jednoducho stiahnete do televízie. Medzi najviac populárne patria aplikácie zamerané na fitness, hry alebo informácie o počasí.

 Smart televize Samsung UE46F6340 - AllShare

Pomocou služby AllShare bezproblémovo, ľahko a vďaka vstavanej Wi-Fi aj bezdrôtovo pripojíte všetky kompatibilné digitálne zariadenia. Získate tak ľahký prístup k uloženej hudbe, filmom alebo fotografiám na vašich inteligentných zariadeniach. Aplikáciu AllShare PC si jednoducho stiahnete do svojho počítača a povolíte prístup vašej Smart TV.

 Smart televize Samsung UE46F6340 - Clear Motion RateClear Motion Rate

Prvotriedne zobrazenie pohybu vám umožní zachytiť všetky detaily rýchlo pohybujúcich sa objektov pri sledovaní športuakčných filmov alebo napríklad pri hraní hier. Nová dômyselná meracia technológia pre čistotu pohybu Clear Motion Rate súčasne sleduje tri faktory, ktoré zaisťujú živý a čistý pohyb: obnovovaciu frekvenciu panela, rýchlosť obrazového procesora a technológiu podsvietenia. Vzrušujúce a rýchle scény teraz s oslnivými detailmi.

Clean View

 Smart televize Samsung UE46F6340 - Clean View¨

Zažite na svojej televízii krištálovo čisté programy pomocou funkcie Clean View. Technológia automatického odstránenia šumu odstráni digitálny a analógový šum, ktorý je vidieť na obrazovke. Filter analógového šumu vylepší kvalitu obrazu odstránením vizuálneho šumu zo vzdušných a káblových zdrojov. Pohodlne sa usaďte, relaxujte a sledujte televíziu s najvyššou čistotou obrazu.

 Smart televize Samsung UE46F6340 - Wide COlor Enhancer PlusWide Color Enhancer Plus

 Smart televize Samsung UE46F6340 - skvělé barvy

Vďaka technológii Wide Color Enhancer Plus ponúka televízor naozaj verné a čisté farby a vysoký kontrast, využíva pokročilý algoritmus na zvýšenie kvality obrazu a odhalí aj skryté detaily. Táto technológia oživuje farby a vdýchne aj starým filmom nový vzhľad.

 Smart televize Samsung UE46F6340 - ConnectShare MovieConnectShare Movie

S funkciou ConnectShare Movie si prehráte multimediálny obsah z flash diskov, pripojíte si priamo k televízoru fotoaparát alebo digitálnu kameru a budete mať tiež prístup k súborom uloženým na počítači. Sledujte všetko z pohodlia vášho kresla v obývačke.

Nahrávanie na USB

Funkcia nahrávania na USB nahráva voľne dostupný obsah digitálnych televízií na pripojenú USB pamäť alebo USB HDD.

40
40