Menu
Menu

32" Samsung UE32EH4003 ROZBALENO

32

32" Samsung UE32EH4003 ROZBALENO

Kód výrobku: UE32EH4003_ZT02

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
3

Za veľmi dostupnú LED televíziu Samsung UE32EH4000 veľmi málo zaplatíte, avšak o to viac dostanete. Teraz si plochý LED televízor dovolí naozaj každý. Aj vy teraz objavíte vynikajúcu ostrosť obrazu na 32" obrazovke s HD Ready rozlíšením. Vďaka funkcii Wide Color Enhancer Plus sa dočkáte výborného podania farieb a verného prekreslenia svetiel aj správne tmavých tieňov. Filter digitálneho šumu navyše zachová čistý obraz a precízne tvary. Vo svojej univerzálnej veľkosti sa televízor hodí do každej miestnosti, ktorú spoľahlivo ozvučí dvoma 10W reproduktormi. Pre túto cenovú kategóriu je zvukový výkon jednoducho vynikajúci.

Možnosti príjmu tohto televízora sa vyrovnávajú drahším konkurentom. Vo výbave je zahrnutý tunerpre káblové a pozemné televízne vysielanie, takže pre digitálny príjem už nepotrebujete externé zariadenia. Po pripojení satelitného prijímača si nerušene vychutnáte stovky ďalších kanálov. Ostatné zariadenia nie je problém pripojiť k televízoru cez HDMIrozhranie či SCART.

Pevný disk pre nahrávanie alebo prehrávanie programov jednoducho pripojíte USBkáblom. Nechýba ani slot CI +, RF port a dokonca ani komponentný video vstup. To dokazuje, že napriek nízkej cene je televízor špičkovo vybavený.

Okrem televíznych relácií a videí si užijete prehrávanie filmov z vlastnej zbierky, prehrávanie MP3 hudby či prezeranie fotografií.

Všetko v jednoduchom a prehľadnom používateľskom systému, ktorý podporuje časovač, teletextaj elektronického programového sprievodcu. Energetická trieda A všetky skvelé vlastnosti Samsungu UE32EH4000 podčiarkuje.

32
32
32
32
32
32
32
32
32
32
32