22" Samsung T22C350

22

22" Samsung T22C350

Kód výrobku: T22C350

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Monitory s TV tunerom

Najpredávanejšie Monitory s TV tunerom

1
Monitor LG 24TL510V
169,00
Skladom

Nechajte na seba dýchnuť budúcnosť s precíznym monitorom Samsung T22C350. Tento širokouhlý model s uhlopriečkou 22" a jemným Full HD rozlíšením sa stane vaším obľúbeným pomocníkom v domácnosti. Vďaka mnohým moderným funkciám bude radosť s ním pracovať. Živé farby a príjemný kontrast panela TN + Film oceníte ako pri práci, tak počas sledovania filmov.

Audiovizuálne materiály si však nemusíte púšťať sami. Samsung T22C350 je totiž monitor a televízor v jednom. Vďaka integrovaným tunerom DVB-T a DVB-C dokáže prijímať pozemné a káblové vysielanie a nahradiť vám tak televízor so všetkým čo potrebujete. HDMI pripojenie spoločne s modernou funkciou ConnectSharevám umožní pripojiť monitor k notebooku a pristupovať k obsahu na pamäťovom zariadení USB bez nutnosti zapínať počítač.

Technológia PiP

Monitor T22C350 od spoločnosti Samsung vám umožní naplno využívat technológiu obrazu v obraze. Prostredníctvom kombinácie obsahu z televízora, počítača a zvukových zariadení je pripravený na najnovšie požiadavky užívateľov.

Jeho vysoká flexibilita vám umožňuje efektívnejšie pracovať a zároveň si vychutnávať pohodlnejší životný štýl. Vykonávanie viac úloh súčasne sa dostáva na novú úroveň, na ktorej je možné ľahko pracovať s dokumentami pri súčasnom sledovaní televízie. Jedinečná funkcia obrazu v obraze od spoločnosti Samsung vám umožňuje vychutnávať si voľnosť, vďaka ktorej môžete kedykoľvek sledovať ľubovoľný obsah.

 

Pripojte a sledujte svoj obsah prostredníctvom technológie ConnectShare™

Pokiaľ sa už nemôžete dočkať, kedy si konečne vychutnáte svoj digitálny obsah, či už sú to filmy, fotografie alebo hudba, prestaňte plytvať svojím drahocenným časom a začnite naplno využívať technológiu ConnectShare™. Ak k monitoru T22C350 jednoducho pripojíte pamäťové zariadenie (externý pevný disk alebo flash disk), technológia ConnectShare vám umožní zobraziť obsah bez toho, aby ste museli zapínať svoj stolový alebo prenosný počítač. S touto technológiou si jednoducho môžete vychutnávať svoj obsah.

 

Rozšírte svoje zážitky prostredníctvom rôznych vstupov

Prečo by ste nemohli oživiť aj niečo viac než len svoje obľúbené filmy? Dve rozhrania HDMIna tomto monitore a široká ponuka ďalších vstupov zaisťujú, že si budete môcť ľahko vychutnávať všetko od hrania hier až po konverzáciu s priateľmi online. Rôzne vstupy zaisťujú, že váš monitor je kompatibilnejší a pripravený na spracovanie každého typu obsahu.

 

Sledujte športové programy v tej najlepšej možnej podobe

S monitorom Samsung T22C350môžete sledovať športové programy v tej najlepšej možnej podobe. Športový režim vám umožňuje využívať fantastické funkcie, ktoré je možné aktivovať všetky súčasne pomocou klávesovej skratky. Vylepšite obraz a zvuk a sledujte každý zásah a gól s dokonale čistým obrazom. Vďaka vylepšenému zvuku bude atmosféra vo vašej izbe rovnako elektrizujúca ako na štadióne.

 

Rozšírené možnosti sledovania obsahu z mobilného telefónu na monitore

Prostredníctvom technológie MHL(Mobile High-Definition Link) si môžete zábavu užívať v prepychu plnohodnotného monitora. Technológia MHL vám umožňuje sledovať videá a ďalší obsah na cestách a potom jednoducho pripojiť mobilné zariadenie k monitoru pomocou kábla, ktorý je súčasťou balenia. Počas sledovania sa vaše mobilné zariadenie  bude samo nabíjať. Spojte prenosnosť mobilného zariadenia s pohodlím domácnosti a vychutnávajte si optimalizované sledovanie obsahu.

 

Plynulý a dynamický obraz v dokonalej kvalite

Doba odozvy len 2 ms je zárukou, že aj tie najrýchlejšie meniace sa obrazy budú na monitore zobrazené perfektne. Táto úžasná technológia zobrazenia dokáže presvedčivo podať filmy, hry a internetové videá bez preskakovania, rozmazávania alebo tvorby duchov, ktoré môžu nastať pri pomalších monitoroch a ponúka tak skvelé divácke zážitky.

22
22
22
22