Menu
Menu

22" ASUS VS228HR

22

22" ASUS VS228HR

Kód výrobku: VS228HR

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Kancelárske monitory

Najpredávanejšie Kancelárske monitory

1
Skladom
2
Skladom
3
Monitor HP 32s 169,00
Skladom

Vychutnajte si filmy, hry aj prácu naplno s novým monitorom Asus VS228HR. Vďaka vysokému Full HD rozlíšeniu a vysokému kontrastnému pomeru 50 000 000:1si užijete úžasné sýte farby, temnú čiernu aj snehovo bielu. Sledujte vždy ten najlepší možný obraz. Inteligentná technológia Splendid sa stará o ideálne nastavenie jasu, kontrastu aj saturácie fariebpre maximálny pôžitok z konkrétnej scény. Koniec zle viditeľných nočných scén alebo vyblednutých farieb v presvetlených záberoch. Naviac monitor ponúka skvelé pozorovacie uhly 170/160°, vďaka ktorým môžete svoje filmy sledovať pokojne v ľahu. Pre ešte lepšie zážitky je možné monitor pripevniť na stenu univerzálnym držiakom VESA 100 x 100 mm.

     

Nebaví vás hľadať vhodnú polohu na sledovanie filmov? Sledujte ich pokojne poležiačky. Vďaka unikátnemu nastaveniu Smart View si upravte parametre farieb presne podľa svojich potrieb a z každého uhla budete sledovať ten rovnaký obraz bez skreslenia. Asus myslí aj na vašu peňaženku a životné prostredie, takže sú monitory veľmi úsporné a vyrábané z ekologicky šetrných materiálov bez toxických látok, ktoré ohrozujú nielen vaše zdravie, ale aj prírodu.

Posuňte svoje filmy, hry a prácu na úplne novú úroveň. S vysokým Full HD rozlíšením bude každý obraz dokonale ostrý. Vyššia koncentrácia pixelov navyše zaisťuje vyšší jas farieb, ktoré sú tak celkom identické s originálom.

 

O ešte vyššiu kvalitu obrazu sa stará extrémne vysoký dynamický kontrast 50 miliónov:1. Technológia Asus Smart Contrast navyše neustále vylepšuje jas pre ten najlepší zážitok. Naozaj temná čiernaa snehovo biela farba hovorí za všetko.

Využite svoj nový monitor naplno, technológia Splendid Video Intelligence optimalizuje grafický výkon, kvalitu zobrazovania farieb, jas, kontrast aj ostrosť podľa scény, ktorú práve sledujete. Vyberte si zo šiestich režimov, ktoré sú pripravené priviesť vaše multimediálne zážitky na vrchol.

22
22
22
22
22