21,5" Philips 227E4QSD

21,5

21,5" Philips 227E4QSD

Kód výrobku: 227E4QSD

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Monitory

Najpredávanejšie Monitory

1
Skladom
2
Monitor Samsung C27F390 162,00
157,14
Skladom
3
Monitor LG 24TL510V
160,00
Skladom

Skvele vybavený LCD monitor Philips 227E4QSD s uhlopriečkou 22" zaistí vaše pohodlie a spokojnosť pri práci, sledovaniu filmov aj hraniu hier. O dokonalú kvalitu obrazu sa stará rad technológií, či už výroby alebo softvérovej podpory. Prvý z nich je IPS panel, vďaka nemu ponúka široké pozorovacie uhly vo vertikálnej aj horizontálnej rovine až 178°. Obrazovky s touto technológiou sa navyše chváli ostrejším obrazom a živšími farbami.

Monitor sa skvele hodí ak pre prehliadanie internetu, fotografií, sledovanie filmov a hranie hier, tak aj pre prácu s grafickými editormi, či už videí, či obrazu. Vďaka IPS zostáva jas konštantný a farby sú realistické, bez skreslenia. Ďalší rad technológií Philips tvorí Smart aplikácie. SmartImage Lite sleduje prehliadaný obsah monitora a dynamicky zlepšuje kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrazov či videozáznamov. To všetko v reálnom čase. SmartControl ponúka intuitívne užívateľské rozhranie s prehľadnými ikonami pre jednoduchú navigáciu v nastavení. SmartContrast zaistí pomocou LED podsvietenia a jeho regulácie to správne kontrastování farieb a nevybledlost tmavých odtieňov.

Philips 227E4QSD je ideálny pre kancelársku prácu, v režime SmartContrast Economy sa kontrast a podsvietenie dolazuje pre bežné kancelárske aplikácie a tým sa znižuje spotreba elektriny. Na zábavu vám však taky máte čas. Vo Full HD rozlíšení si vychutnáte filmy, prehrávanej buď z počítača alebo Blu-ray prehrávače. Rovnakým spôsobom napojíte aj hernú konzolu. Vďaka funkcii Progressive Scan sa monitor zbavuje blikanie a zachováva iba vynikajúci jas a farby.

21,5