21,5" LG 22MN43D

21,5

21,5" LG 22MN43D

Kód výrobku: 22MN43D

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Monitory s TV tunerom

Najpredávanejšie Monitory s TV tunerom

1
Monitor LG 24TL510V
160,00
Skladom

Televízor a zároveň PC monitor v jednom? Žiadny problém! LCD televízor LG 22MN43D-PZ.AEU vám ponúka analógový aj digitálny televízny príjem a vzhľadom k jeho rozmerom ho môžete používať aj ako monitor k vášmu PC. 21,5" displej vo Full HD vám poskytne perfektný vizuálny zážitok. Zvukový signál môžete napojiť na vlastnú hudobnú aparatúru alebo využiť dva vstavané 10W reproduktory. Taktiež nie je problém priviesť zvukový signál do televízora z externých zariadení, napr. PC. Samozrejmosťou je vstup USBHDMI a výstupný slot na slúchadlá.

 2 V 1 TV + Monitor

Prečo by ste nemohli oživiť aj niečo viac než len svoje obľúbené filmy? TV monitor vám ponúka široké spektrum multimediálnej zábavy od surfovania na internete, hrania hier, konverzáciu s priateľmi až po sledovanie obľúbených relácií a filmov na televíznych kanáloch. Váš zážitok vylepší tiež zobrazenie obrazu v plnej HD kvalite.

PiP

Funkcia PiP označuje zobrazenie niekoľkých obrazoviek v rámci jednej obrazovky. Multi-screen funkcia umožňuje na jednom monitore sledovať televíziu v malej obrazovke a súčasne vyhľadávať na internete.

21,5
21,5
21,5