Nábytkový program

Pablo

Pablo Program je momentálně vyprodán

Obývací program Pablo je ideálnym riešením do menších obývacích izieb, kde oceníte prakticky riešené jednotlivé elementy, ktorých dizajn je vkusne podčiarknutý trendovým farebným vyhotovením. Jednotlivé farebné spojenia pôsobia prenikavo a to budete plne vnímať aj vo vašej domácnosti. Vďaka tomuto programu budete mať dostatok úložného priestoru . Jednotlivé kusy nábytku sú natoľko pútavé, že budú vždy jednou z dominánt miestnosti. Prvky sú zostavované tak, aby boli pre budúce používanie maximálne praktické a plne využiteľné. Z hľadiska materiálu oceníte laminované...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Pablo

Obývací program Pablo je ideálnym riešením do menších obývacích izieb, kde oceníte prakticky riešené jednotlivé elementy, ktorých dizajn je vkusne podčiarknutý trendovým farebným vyhotovením.

Jednotlivé farebné spojenia pôsobia prenikavo a to budete plne vnímať aj vo vašej domácnosti. Vďaka tomuto programu budete mať dostatok úložného priestoru. Jednotlivé kusy nábytku sú natoľko pútavé, že budú vždy jednou z dominánt miestnosti. Prvky sú zostavované tak, aby boli pre budúce používanie maximálne praktické a plne využiteľné.

Z hľadiska materiálu oceníte laminované drevotrieskové dosky, ktorých povrch má štandardnú úpravu. Tieto laminované dosky sú komfortné z hľadiska údržby, ktorá je pomerne jednoduchá. Navyše odolajú krátkodobému pôsobeniu vody. Iste oceníte, že majú jednotlivé prvky kvalitné kovanie.

Obývací program Pablo prinesie do vašej domácnosti moderný dizajn.

 

 

Výhody:

  • príjemná kombinácia dekorov
  • prehľadný úložný priestor
  • moderný dizajn

 

Vyhotovenie:

  • materiál: lamino
  • kovové úchytky

 

Dodávka:

  • demontované

tlačiť

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky