35 132 elektra ihneď k odoslaniu

780 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia

Expedícia

Zákazníci práve nakúpili

Osviežovače vzduchu

Dobrý osviežovač vzduchu do bytu vám pomôže zbaviť sa nepríjemných zápachov v domácnosti. Či už ste na večeru robili rybu, boli ste vyvenčiť psa počas daždivých dní alebo máte dieťa, ktoré má chrípku. Bez ohľadu na dôvod, osviežovač vzduchu vám hravo pomôže spríjemniť atmosféru v domácnosti. 

Ako funguje osviežovač vzduchu?

Osviežovač vzduchu funguje tak, že sa rozprašuje do vzduchu, kde sa jeho vôňa rozprestiera a zabíja zápach z okolia. Pracuje na jednoduchej koncepcii molekúl, ktoré sa voľne pohybujú vzduchom. Keď nastriekate osviežovač vzduchu do miestnosti, jeho vôňa sa dostane do vzduchu a začne sa voľne pohybovať a šíriť okolo miestnosti. 

Prečo by ste si mali kúpiť elektrický osviežovač vzduchu?

Získanie sviežej a pôvabnej vône je niekedy ťažké. Ak sa cez nos do mozgu dostane nepríjemný zápach, môže to u človeka vyvolať zlú náladu. Osviežovač je šikovným spôsobom na odstránenie zápachu a zlepšenie atmosféry či už doma alebo v práci.

Výhody osviežovača vzduchu

Prispôsobivosť

Osviežovač vzduchu môžete položiť kamkoľvek do miestnosti. Nie je určený len pre toalety, ale môžete ho použiť kdekoľvek v byte, konferenčnej miestnosti, kancelárii alebo jednoducho všade, kde chcete osviežiť vzduch.

Skvelý dizajn

Osviežovače sa vyrábajú v rôznych dizajnoch, či už moderné alebo klasické, tak, aby sa hodili do každej miestnosti. Okrem toho sú navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť detí a domácich miláčikov, aby im neublížili a nemohli s nimi manipulovať.

Izby sú stále voňavé

Pri používaní osviežovača vzduchu vo vašej domácnosti sa nadobro zbavíte nepríjemných zápachov. Môžete ho použiť kdekoľvek a vaši hostia budú šťastní a spokojní.

Filtrovať

Zobrazujem 1-1 produktov z 1 celkom

odporúčané od najlacnejších od najdrahších

Zobrazujem 1-1 produktov z 1 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky