Nábytkový program

Orléans

Orléans Program je momentálně vyprodán

Kúpeľňové skrinky Orléans vás na prvý pohľad zaujmú svojím moderným dizajnom , vďaka ktorému sa hodia do každého interiéru. Zásuvky sú vybavené zatváracím systémom soft close , ktorý zaisťuje tiché a pomalé dovieranie. Skrinky ponúkajú dostatok úložného priestoru , ktorý iste oceníte. Použitý materiál je veľmi kvalitný a jeho údržba je veľmi jednoduchá. Je tvorený lamino LTD doskami . Jedná sa o povrchovo upravenú drevotrieskovú dosku. Povrchová úprava vzniká nalisovaním dekoratívneho papiera impregnovaného aminoplatiskými živicami. Povrchová vrstva laminátu...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Orléans

Kúpeľňové skrinky Orléans vás na prvý pohľad zaujmú svojím moderným dizajnom, vďaka ktorému sa hodia do každého interiéru. Zásuvky sú vybavené zatváracím systémom soft close, ktorý zaisťuje tiché a pomalé dovieranie. Skrinky ponúkajú dostatok úložného priestoru, ktorý iste oceníte.

Použitý materiál je veľmi kvalitný a jeho údržba je veľmi jednoduchá. Je tvorený lamino LTD doskami. Jedná sa o povrchovo upravenú drevotrieskovú dosku. Povrchová úprava vzniká nalisovaním dekoratívneho papiera impregnovaného aminoplatiskými živicami. Povrchová vrstva laminátu s dekoratívnym povrchom a definovanou štruktúrou povrchu je odolná voči pôsobeniu vody, zvýšenej teplote a chemikáliám používaným v domácnosti. Povrch lamina je ľahko umývateľný a bez zápachu. LDTD lamino dosky sú hygienicky neškodné a odolné voči pôsobeniu vody a vlhka.

Nákup kúpeľňových skriniek Orléans nebudete nikdy ľutovať. 

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky