OKAY club

OKAY Club - Výhody, ktoré si zamiluješ

Výhody OKAY Clubu

Elektronická účtenka 30 dní na vrácení zboží Doprava z prodejny za 1 Kč Osobní odběr zdarma
 
História všetkých tvojich nákupov (z e-shopu aj kamenných predajní) sa ukladá v aplikácii v sekcii Moje nákupy. Ak chceš zaznamenať nákup v predajni, stačí na kase ukázať tvoj vernostný kód. Pre uplatnenie reklamácie, prípadne vrátenie tovaru, stačí ukázať správny nákup v aplikácii a všetko vybavíme.
Elektronická účtenka detail
 
Zakúpený tovar môžete vrátiť do 30 dní od nákupu. Stačí v predajni ukázať aplikáciu s výhodou a splniť nasledujúce podmienky:
Výrobok musí mať originálny obal
Výrobok nesmie niesť známky použitia
30 dní na vrácení zboží
Raz za rok ti odvezieme spotrebič za euro. Výhodu je možné uplatniť pri doprave do 50 km od predajne a prebehne do 3 dní od nákupu. Alebo v termíne, na ktorom sa dohodneme. Stačí na kase ukázať v mobilnej aplikácii túto výhodu.
Doprava z prodejny za 1Kč
Pokiaľ nakupuješ z e-shopu alebo v aplikácii, stačí sa pri nákupe prihlásiť na tvoj účet a tovar si môžeš vyzdvihnúť v predajni zadarmo.
Osobní odběr zdarma detail

Ďalšie výhody aplikácie OKAY Club

Čítačka QR kódu
S aplikáciou OKAY Club sa všetko dozvieš jediným kliknutím. V našom katalógu tovaru si môžeš ľubovoľne listovať, vyberať si a nakupovať aj z pohodlia domova. Ale nielen to!

Všetky vlastnosti tovaru si môžeš ľahko zistiť priamo v predajni. Do aplikácie sme pre teba pripravili čítačku QR kódov, vďaka ktorej jednoducho načítaš cenovku a uvidíš kompletné informácie o výrobku, vrátane parametrov aj recenzií zákazníkov!

 

GPS navigácia do najbližšej predajne
S OKAY Clubom ťa nečaká žiadne zdĺhavé hľadanie, kde nakúpiť elektro. Aplikácia ti vždy prezradí, ktorú predajňu máš najbližšie. Kedykoľvek a kdekoľvek si môžeš zistiť otváraciu dobu, adresu predajne alebo kontakt na náš personál. Ľubovoľnú predajňu si jedným kliknutím hodíš na mapu alebo do navigácie. Tak jednoduché to ešte nikdy nebolo!

 


 

Ako na to?

  1. Stlač tlačidlo Stiahnuť aplikáciu OKAY Club alebo jednoducho načítaj QR kód svojím smartfónom.
  2. Pri prvom spustením aplikácie zadaj štvormiestny kód, ktorý ti dal predavač. Ak kód nemáš, tento krok preskoč.
  3. Zaregistruj sa priamo v aplikácii a môžeš začať čerpať výhody.
 
Načítať QR kód a stiahnuť aplikáciu


OKAY Club

 

 

Kompletné podmienky využitia výhod nájdete v Obchodných podmienkach tu.

 

 

 

 


Sieť predajní OKAY

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky