Nábytkový program

Ohio

Kancelársky program Ohio premení vašu kanceláriu na veľkoryso zariadený priestor, ktorý bude dýchať eleganciou a praktickosťou. Disponuje  množstvom úložného priestoru , ktorý oceníte pri organizácii všetkých dôležitých pracovných dokumentov. Ďalšou výhodou je obrovský stôl , ktorý vám poskytne dostatok miesta pre prácu.  Nábytok z tohto programu bude zároveň plniť funkciu estetického doplnku interiéru. Moderný prírodný dekor dub sonoma pôsobí nadčasovo a vďaka nemu bude miestnosť pôsobiť elegantným nádychom. Program vás poteší vlastnosťami použitého materiálu....

Čítajte viac

Cena od:
91,25 
s DPH 109,50 

Položky kolekcie nábytku Ohio

Zobrazujem 1-6 produktov z 6 celkom

Popis kolekcie nábytku Ohio

Kancelársky program Ohio premení vašu kanceláriu na veľkoryso zariadený priestor, ktorý bude dýchať eleganciou a praktickosťou. Disponuje množstvom úložného priestoru, ktorý oceníte pri organizácii všetkých dôležitých pracovných dokumentov. Ďalšou výhodou je obrovský stôl, ktorý vám poskytne dostatok miesta pre prácu. 

Nábytok z tohto programu bude zároveň plniť funkciu estetického doplnku interiéru. Moderný prírodný dekor dub sonoma pôsobí nadčasovo a vďaka nemu bude miestnosť pôsobiť elegantným nádychom.

Program vás poteší vlastnosťami použitého materiálu. LDTD, čiže drevotriesková doska s laminovaním vyniká svojou odolnosťou voči vode, teplu a chemikáliám, ktoré sa bežne používajú v domácnosti.

Doprajte si modernú kanceláriu, v ktorej bude radosť pracovať!

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky