Nábytkový program

Ohio

Ohio Program je momentálně vyprodán

Kancelársky program Ohio premení vašu kanceláriu na veľkoryso zariadený priestor, ktorý bude dýchať eleganciou a praktickosťou. Disponuje  množstvom úložného priestoru , ktorý oceníte pri organizácii všetkých dôležitých pracovných dokumentov. Ďalšou výhodou je obrovský stôl , ktorý vám poskytne dostatok miesta pre prácu.  Nábytok z tohto programu bude zároveň plniť funkciu estetického doplnku interiéru. Moderný prírodný dekor dub sonoma pôsobí nadčasovo a vďaka nemu bude miestnosť pôsobiť elegantným nádychom. Program vás poteší vlastnosťami použitého materiálu....

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Ohio

Kancelársky program Ohio premení vašu kanceláriu na veľkoryso zariadený priestor, ktorý bude dýchať eleganciou a praktickosťou. Disponuje množstvom úložného priestoru, ktorý oceníte pri organizácii všetkých dôležitých pracovných dokumentov. Ďalšou výhodou je obrovský stôl, ktorý vám poskytne dostatok miesta pre prácu. 

Nábytok z tohto programu bude zároveň plniť funkciu estetického doplnku interiéru. Moderný prírodný dekor dub sonoma pôsobí nadčasovo a vďaka nemu bude miestnosť pôsobiť elegantným nádychom.

Program vás poteší vlastnosťami použitého materiálu. LDTD, čiže drevotriesková doska s laminovaním vyniká svojou odolnosťou voči vode, teplu a chemikáliám, ktoré sa bežne používajú v domácnosti.

Doprajte si modernú kanceláriu, v ktorej bude radosť pracovať!

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky