Microsoft Office Home and Business 2013 32-bit/ x64 CZ Office Home and Business 2013 32-bit/ x64 CZ 211.99

Office Home and Business 2013 32-bit/ x64 CZ

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Kód výrobku: T5D01708       Part.No.: T5D-01708

Balík kancelárskych aplikácií Office Home and Business od spoločnosti Microsoft dostal vo svojej poslednej verzii rad vylepšení. Veľkou výhodou je najmä implementácia cloudových služieb, kedy stačí jednoducho uložiť rozpracované dokumenty na OneDrive (cloudové úložisko firmy Microsoft) a po prihlásení k svojmu účtu vo svojej práci odkiaľkoľvek a okamžite pokračovať.

Aplikácia Office dostala tiež nový, moderný vzhľad, ktorý je zároveň praktickejší a prispôsobený rýchlej orientácii a k vykonaniu požadovaných úkonov. Nemusíte však mať strach, že ste príliš zvyknutí na niektorú z predchádzajúcich verzií. Všetky funkcie aj ich umiestnenie na páse kariet pohodlne a okamžite nájdete.

V balíku je obsiahnutá pätica aplikácií - Word, Excel, OneNote, PowerPoint a Outlook.

Nový Word ponúka veľa užitočných šablón, ktoré oceníte už pri prvom stretnutí. Nielen, že šetrí váš čas, ale v okamihu vytvorí profesionálny dokument, ktorý len upravíte podľa svojich potrieb. Dôležitou novinkou je aj možnosť otvárať a upravovať PDF súbory rovnako akoby boli vytvorené priamo vo Worde. V neposlednom rade oceníte aj nový čítací režim určený pre pohodlné čítanie súborov vo Worde. Text sa usporiada do stĺpcov a zmiznú všetky prebytočné ponuky. Môžete sa tak v pokoji sústrediť iba na text.

Nová verzia Excelu má pre každý zošit svoje vlastné okno, čo uľahčí prácu s viacerými zošitmi a najmä prácu v Exceli pri použití viacerých monitorov. Microsoft novú verziu obdaril aj radom nových funkcií, ktoré jeho predchodcovia postrádali. Ušetríte tak čas zostavovaním vlastných funkcií a aj pre zložité operácie použijete funkciu prednastavenú. Nové tlačidlo Odporúčané grafy vám ponúkne niekoľko typov grafov vhodných pre vaše dáta a urýchli tak prácu s nimi.
Zápisník OneNote umožňuje prevod ručne písaných poznámok na text pomocou automatickej detekcie. Ľahko si tak uložíte ručne písané poznámky napríklad zo školy. Môžete však zároveň priamo písať, napríklad pomocou dotykovej obrazovky, do aplikácie a text si nechať následne previesť. Svojho vylepšenia dosiahol aj nástroj Odoslať do OneNote, vďaka ktorému je teraz možné zachytiť a odoslať do zápisníku všetko, čo vidíte na obrazovke, vrátane webových stránok či čítaných dokumentov. 
Program PowerPoint dokáže spustiť takzvané Zobrazenie pre prednášajúceho, ktoré vám na počítači zobrazí vašu verziu prezentácie s poznámkami a na projektor odošle verziu bez nich. Vďaka jej vylepšenej verzii je teraz ľahké sa orientovať v tom, kto vidí čo, na ktorom monitore. Aplikácia ponúka aj inteligentné vodítka, slúžiace k presnému zarovnávaniu objektov v prezentácii, ktoré sú teraz praktickejšie. Svoje prezentácie môžete previesť do celého radu formátov, ako je napríklad mp4 či mov.
Outlook zhromažďuje všetky dôležité informácie o danej osobe na jednej karte. Máte tak úplný prehľad o všetkých kľúčových detailoch o danom človeku ako je telefón, email, adresa, aj o aktualizáciách zo sociálnych sietí aj dostupnosti daného kontaktu. Z tejto karty potom si potom môžete s kontaktom dohodnúť stretnutie, zavolať mu alebo odoslať rýchlu správu. Inteligentný kalendár nemusí slúžiť len pre zobrazovanie vášho časového plánu, ale dokáže zobraziť napríklad aj predpoveď počasia. 
 

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?