Ochladzovač vzduchu

Ochladzovač vzduchu Concept OV5200 POUŽITÉ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Cena s DPH:
169,15 €
Splátky:
Kúpiť na splátky
Nové
od 158,99 

Viac ako 5 kusov

Tento produkt nie je momentálne dostupný k rezervácii na žiadnej predajni.

Kapacita vodného zásobníka 7,5 L, Ionizátor ďalšie špecifikácie

Ochladzovač vzduchu 4v1, ktorý má 3 rýchlosti prúdenia vzduchu a 4 prevádzkové režimy. Má extra veľký zásobník s objemom 7,5 l a umývateľný prachový filter.

Neváhajte a zaobstarajte si výkonný a všestranný ochladzovač vzduchu už dnes!

Ochladzovač vzduchu 4v1, ktorý má 3 rýchlosti prúdenia vzduchu a 4 prevádzkové režimy. Má extra veľký zásobník s objemom 7,5 l a umývateľný prachový filter.

Neváhajte a zaobstarajte si výkonný a všestranný ochladzovač vzduchu už dnes!

Zánovný tovar

- Tovar v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou. Na výrobku môžu byť mierne kozmetické vady, ktoré nemajú vplyv na jeho užívanie. Nemusí byť v originálnom obale.


Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý.

 

4 funkcie v 1 zariadení

V rozpálených letných dňoch ho budete milovať. Použijete ho ako ochladzovač vzduchu alebo ventilátor, ktorý premení horúci vzduch na svieži vánok. Okrem týchto dvoch funkcií taktiež ionizuje a zvlhčuje. Ochladený vzduch je tak zároveň aj zvlhčený, čo je pre naše telo omnoho zdravšie než suchý vzduch z bežnej klimatizácie.

 


 

Ionizačné účinky

Ionizácia je ďalšou dôležitou funkciou pre naše zdraviezvyšuje množstvo iónov v ovzduší, ktoré majú pozitívny vplyv na kvalitu dýchania, ľudskú psychiku, lepšiu sústredenosť, zvýšenú výkonnosť a hlavne pomáhajú v boji proti bolestiam hlavy.

 


 

Úsporné osvieženie

Na rozdiel od klimatizácie je ochladzovač vzduchu omnoho šetrnejší a úspornejší. Prístroj prefukuje vzduch cez vodné filtre a tým dochádza k jeho ochladeniu. Na prevádzku tak stačí naplniť nádržku vodou, a pokiaľ chcete vzduch ešte viac ochladiť, pridáte k vode chladiace náplne, ktoré sú súčasťou balenia.

 


 

Režimy na mieru

Ochladzovač má 3 rýchlosti prúdenia vzduchu a 4 prevádzkové režimy. Normálny režim chladí konštante na nastavenú intenzitu. Prirodzený režim simuluje jemný vánok. Režim spánku beží v prirodzenom režime a úroveň prúdenia sa každých 30 minút znižuje, aby ste počas spánku neprechladli. A posledný inteligentný režim automaticky prispôsobí chladenie okolitej teplote. Pokiaľ teplota klesne pod 25 °C, prepne sa na nízku rýchlosť. Ak je okolitá teplota v rozmedzí 25 °C – 29 °C, prístroj sa prepne na strednú rýchlosť a pokiaľ je teplota vyššia než 29 °C, prepne sa na vysokú rýchlosť prúdenia vzduchu.

 


 

Funkcie, ktoré potešia

Nastavenie nemôže byť jednoduchšie, vzhľadom na to, že každá funkcia má svoje vlastné tlačidlo a všetko môžete nastaviť aj na diaľkovom ovládači. Nastavíte si prúdenie vzduchu, otáčanie pre rovnomerné prúdenie vzduchu, časovač až na 8 hodín po polhodinových krokoch, vlhký/chladný vzduch alebo prevádzkový režim. Všetko nastavenie vrátane aktuálnej teploty si môžete skontrolovať na prehľadnom LED displeji.

 


 

Jednoduché presúvanie

Vďaka jeho výkonu je vhodný aj do veľkých priestorov. A pokiaľ budete potrebovať, jednoducho ho môžete presťahovať z miestnosti do miestnosti. Manipulácia s ním je ľahká, pomocou 4 koliesok a držadla ho presuniete kamkoľvek.

 


 

Extra veľký objem

Nemusíte mať obavy, že budete musieť neustále dopĺňať vodu. Zásobník s ukazovateľom vodnej hladiny má extra veľký objem 7,5 l. Pokiaľ zásobník vyberiete alebo bude prázdny, prístroj sa automaticky vypne. Pre vašu bezpečnosť sa prístroj z dôvodu ochrany vypína každých 15 hodín.


Parametre

VLASTNOSTI
ModelDomáci lopatkový ventilátor
FarbaBiela
UmiestneniePodlaha
Hlučnosť64 dB
Počet rýchlostí3
AutoosciláciaNie
Nastavenie výškyNie
Systém ovládaniaTlačidlá
IonizátorÁno
Funkcia zvlhčovaniaÁno
Kapacita vodného zásobníka7,5 L
ÚchytyÁno
Vstavaný displejÁno
DisplejLED
Dĺžka šnúry1800 m
Druh tovaruOchladzovače
SILA
Typ zdrojaAC
Spotreba elektrickej energie180 W
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Šírka390 mm
Hĺbka320 mm
Výška900 mm
ÚDAJE O BALENÍ
Diaľkový ovládačÁno

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
Položiť novú otázku

Splátková kalkulačka

Pri výpočte splátok došlo k chybe.
Splátky nemožno v aktuálnej chvíli vypočítať.
Cena s DPH: 169,15 €
Priama platba:
0
Doba splácania:
0 mesiacov
Mesačná splátka
Podrobnosti o úvere
Výška jednej splátky:
Počet splátok:
Splatnosť ku dňu v mesiaci:
Predpokladaný dátum poskytnutia:
Dátum prvej splátky:
Dátum poslednej splátky:
Ročná úroková sadzba:
Celková čiastka splatná spotrebiteľom:
RPMN: