Zabezpečenie domu - jednoducho a spoľahlivo

Trápí vás zabezpečení vašeho domova? Představujeme chytrý zabezpečovací systém iGET Security M4

Možno poznáte ten pocit, kedy sa na ceste do práce snažíte spomenúť si, či ste zamkli dvere, alebo vypli žehličku. Červ pochybností vo vás hlodá celú dobu a až po návrate domov zistíte, že je všetko v poriadku. Nie vždy to tak ale musí byť a preto je lepšie spoľahnúť sa na istotu. S inteligentným zabezpečovacím systémom iget Security M4 môžete mať prehľad o tom, čo sa u vás doma práve deje a to aj keď ste na míle ďaleko. A dokonca s ním môžete na diaľku ovládať zásuvky v dome - napríklad aj tú od žehličky.

Čo je zabezpečovací systém?

Zabezpečovací systém iGET Security M4 je inteligentný bezdrôtový alarm pre zabezpečenie domov a bytov, ale aj obchodov či úradov. Je vybavený bezdrôtovými detektormi pohybu a zabezpečením dverí a okien a je možné ho rozšíriť až o 20 typov príslušenstva: IP kamery, riadené zásuvky, detektory dymu, vody, plynu a iné. A pretože je alarm pripojený k internetu, všetko je možné sledovať pomocou aplikácie na vašom smartfóne.

Zabezpečovací systém

Ako to funguje?

Inteligentný alarm iget Security M4 sa skladá z hlavnej jednotky zapojenej do zásuvky, má ale aj vlastnú záložnú batériu s výdržou až 8 hodín v prípade výpadku prúdu. Hlavná jednotka je pripojená k internetu pomocou WiFi alebo Ethernet konektora a so SIM kartou umožňuje aj pripojenie GSM.

K hlavnej jednotke sú bezdrôtovo pripojené detektory pohybu, senzory pre dvere a okná a prípadne ďalšie príslušenstvo. Všetky detektory, senzory a kamery majú dosah až 80 m, niektoré dokonca aj 200 m, a sú napájané batériami s vysokou výdržou až 2 roky.

Alarm do domu

Akonáhle sa u vás doma stane niečo nečakané, spustí sa nielen hlasná siréna, ale alarm vás okamžite upozorní cez aplikáciu v telefóne a zašle SMS správu. V prípade, že máte k iget Security M4 pripojené tiež kamery, uvidíte ihneď čo sa u vás deje.

Ako sa to ovláda?

Buď použijete bezdrôtovú kľúčenku, ktorá funguje ako diaľkový ovládač alarmu, alebo priloženú bezdrôtovú klávesnicu, RFID čip, alebo - a to je naozaj super - inteligentnú aplikáciu pre Android alebo iOS. S ňou je možné na diaľku z každého kúta sveta alarm aktivovať, deaktivovať, sledovať online video alebo sa pozrieť na záznamy z kamier a fotografie. Nastaviť v nej možno viac používateľských účtov v 3 stupňoch práv.

Ako sa to montuje?

Jednoducho, takže nie je potreba pozývať na montáž odborného technika. Alarm iget Security M4 aj jeho príslušenstvo je navrhnuté tak, aby bolo možné ich nainštalovať čo najjednoduchším spôsobom. Vďaka bezdrôtovému prenosu je jeho inštalácia aj pridanie ďalších detektorov naozaj otázkou niekoľkých minút.

Čo všetko dokáže?

Súčasťou setu iget Security M4 je detektor pohybu a senzor pre okná a dvere. Alarm možno doplniť ešte o ďalšie detektory a kamery, ktoré pomôžu plne chrániť váš domov. Pre sledovanie aktuálnej situácie je vhodná vnútorná alebo rotačná IP kamera. Ak máte plynové spotrebiče, určite sa hodí detektor plynu, v každej domácnosti by určite nemal chýbať detektor vody, dymu či oxidu uhoľnatého. A ak by ste chceli ovládať na diaľku i spotrebiče, určite uvítate 230V riadené zásuvky, ktoré je možné na diaľku nielen vypnúť a zapnúť, ale nastaviť na nich tiež časovač pre spustenie.

iget Security M4 vyniká jednoduchou inštaláciou i obsluhou, ktorá je možná naozaj z každého kúta sveta, kde je pripojenie k internetu. Systém je plne automatický, takže si všetky aktualizácie nahráva úplne sám a vy nemusíte na nič myslieť. Disponuje tzv. smart inteligenciou, vďaka ktorej je možné nastaviť automatické funkcie na daný okamih alebo ich nadviazať na aktuálne dianie.

 

Kúpiť iGET Security M4

 


Potrebujete poradiť?

Zákaznícka infolinka
+421 918 726 222
po-pia: 7:00-19:00
Kontaktný formulár

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky