Sublimačná tlačiareň pre veľkoobjemovú potlač textílií

tlačiareňSpoločnosť Epson predstavuje novú sublimačnú tlačiareň SureColor SC-F9300 navrhnutú predovšetkým k rýchlej veľkoobjemovej potlači odevov, textílií, reklamných pútačov a ďalších produktov. Nový vlajkový model nahrádza existujúcu tlačiareň SC-F9200. Využíva overenú tlačovú technológiu Epson a prináša ešte vyššiu kvalitu a spoľahlivosť.

Úplne nová technológia Epson Precision Dot pre sublimáciu zahŕňa rastrovací HTM modul, LUT tabuľky a micro-weave technológiu pre maskovanie prejazdov tlačovej hlavy. Zabezpečuje okamžite viditeľný rozdiel v kvalite tlače a uľahčuje dosiahnutie kvalitných výsledkov bez zložitej prípravy. Vstupný profil Epson Wide Gamut CMYK v kombinácii s atramentami UltraChrome DS zabezpečuje široký farebný priestor, ktorý umožňuje presnú reprodukciu aj tých najzložitejších návrhov.

S rýchlosťou tlače až 108,6 m²/h predstavuje model SC-F9300 komplexné riešenie, ktoré zahŕňa tlačiareň, atramenty, sublimačné papiere a softvér pre neprerušovanú prevádzku. Ponúka presnejšie navíjanie a ďalšie funkcie pre zvýšenie spoľahlivosti, ako je eliminácia zvlnenia materiálu pri tlači a zníženie opotrebovania tlačovej hlavy na tlačených médiách.  

SureColor SC-F9300 má certifikáciu Oeko-Tex Eco Passport a prešla japonským AZO testom pre výrobky určené pre domácnosti. To znamená, že odevy a textílie potlačené tlačiarňou pomocou atramentov UltraChrome DS sú úplne bezpečné pre nosenie dospelými aj deťmi vrátane dojčiat.

Všetky tlačiarne Epson

Zdroj: Epson

Potrebujete poradiť?

Zákaznícka infolinka
+421 918 726 222
po-pia: 7:00-19:00
Kontaktný formulár

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky