Skvelé vianočné darčeky pre celú rodinu!

Zjednodušte si nákup vianočných darčekov z bezpečia a pohodlia svojho domova. Vyhnete sa tak tlačenici, nekonečnému čakaniu v radoch a predvianočnému zhonu v nákupných centrách. Máme pre vás tipy na darčeky, ktoré potešia celú rodinu.

Vybavte si domácnosť novými spotrebičmi

Nečakajte, kým vám doslúži vaša stará práčka, chaldnička či televízor. Urobte radosť sebe alebo aj starým rodičom - ak sa zložíte celá rodina, tak pokojne im môžete kúpiť na Vianoce aj drahší darček. Od sporáka, digestora, či rúry až po umývačku riadu alebo praktickú práčku so sušičkou, z našej ponuky si určite vyberiete. Hlavne sušika bielizne je v zimnom období na nezaplatenie. Už nemusíte nekonečne čakať na usušenie bielizne na sušiaku. Ak si vyberiete práčku so sušičkou, tak okrem peňazí ušetríte aj veľa miesta.

Nezabudnite aj na nábytok

Vianoce by mali byť aj o pohodlí. Vymeňte starú sedačku v obývačke alebo doprajte si do spálne novú posteľ. A keď posteľ, tak jedine Boxspring. Boxpsring postele vám ponúknu pohodlie ako na obláčiku. Alebo čo tak ozvláštniť miestnosť novou komodou, skriňou alebo regálom? A zároveň získate aj cenný úložný priestor, ktorého nie je nikdy dosť.

Ozdobte si domov doplnkami a dekoráciami

Nalaďte sa na vianočnú atmosféru tou správnou výzdobou. Veď aké by to boli Vianoce bez vianočného osvetlenia? Alebo môžete staviť na univerzálnejšie LED pásy a vyzdobiť nimi akúkoľvek miestnosť. A čo mäkké, hrejivé deky, pohodlné dekoračné vankúše a moderné koberce, ktoré navodia tú správnu hrejivú atmosféru počas dlhých zimných večerov. A nezabudnite ani na dekorácie, také nástenné hodiny alebo váza určite zaujmú nejednu návštevu.


Potrebujete poradiť?

Zákaznícka infolinka
+421 918 726 222
po-pia: 7:00-19:00
Kontaktný formulár

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky