Sedačka Enro: moderná rodinná sedacia súprava

Sedacie súpravy Enro sú skvelou voľbou do obývačky pre početnejšiu rodinu. Ponúkajú veľa miesta nielen na sedenie, ale aj množstvo priestoru pre celú rodinu. Ďalším praktickým prvkom je úložný priestor, vďaka ktorému môžete uschovať všetko, čo nie je trvalo používané. Sedacie súpravy Enro sú rozkladacie. Počas okamihu tak môžete mať provizórne miesto na spánok, kde sa môžu vyspať až 2 osoby.

Sivá rohová rozkladacia sedačka Enro
Rohová sedačka rozkladacia Enro s úložným priestorom

 

Sedačky ENRO existujú v dvoch variantoch:

 

1. Sedačka do U  ENRO


Sedacia súprava do U rozkladacia Enro univerzálny roh ÚP čierna
Čierna sedačka v tvare U rozkladacia Enro
 

 

2. Rohová sedačka ENRO

Rohová sedačka rozkladacia Enro univerzálny roh ÚP čierna, šedá
Rohová sedačka rozkladacia Enro univerzálny roh ÚP čierna, šedá
 

Obe sedačky sú rozkladacie, ale pre svoj odlišný tvar sa každá rozkladá iným spôsobom.

1. Rozklad sedačky ENRO "do U"

Rozklad sedacej súpravy do U  Enro
Rozklad sedacej súpravy "do U"  Enro 
 

2. Rozklad rohovej sedačky ENRO

Rozklad rohové sedačky Enro
Rozklad rohovej sedačky Enro

 

Vlastnosti sedačiek Enro

Výplň sedákov a operadiel vyniká skvelými ortopedickými vlastnosťami, pružnosťou a tvarovou stálosťou. Aj po niekoľkých rokoch bude sedenie rovnako pohodlné, ako by ste na sedacej súprave sedeli prvýkrát. Sedačka je čalúnená kvalitnou látkou v kombinácii s eko kožou. Bohaté prešívanie sedákov zaistí, že sa látka nevyťahá, ale bude stále pevná a pružná.

Z praktických rysov možno tiež vyzdvihnúť úložný priestor, vďaka ktorému môžete uschovať všetko, čo trvalo nepoužívate. Bez obáv do neho môžete dať všetko, čo chcete mať ihneď po ruke. Úložný priestor je odvetrávaný a tým prispieva k priedušnosti celej sedačky aj uložených vecí.

Stylové sedačky Enro
Štýlové sedačky Enro

Použité materiály

Sedacia súprava Enro je vyrobená z kvalitných materiálov, čo zaručuje jej dlhodobú životnosť. Sedačka je potiahnutá kombináciou látky a eko kože. Látka Berlin vyniká svojou pevnosťou a je veľmi príjemná na dotyk, čo umocňuje pocit pohodlia pri odpočinku. Prednosti eko kože Eco sú najmä v ľahkom čistení a pôsobivom vzhľade, ktorý imituje pravú kožu.

Sedačka Enro detail eko koža Sedačka Enro detail eko koža

 

Sedáky a operadlá sú vyplnené kvalitnou PUR penou a sú spevnené vlnitými pružinami. Sedacia súprava tak poskytuje maximum pohodlia. Kostra sedačky Enro je vyrobená zo smrekového masívu s hrúbkou 2,5 cm.

Kovové nožičky sú ozdobou a tvoria neoddeliteľnú súčasť moderného dizajnu danej sedačky. Svojimi rozmermi sa bude hodiť do menších obývačiek, ale iste sa nestratí ani vo väčšej obývačke, kde nebude zaberať príliš veľa miesta. Kombinácia šedej a čiernej farby pôsobí neutrálne a ľahko sa dopĺňa.

Sedačka Enro "do U" detail
Sedačka Enro "do U" detail

 


 

Všetky druhy sedačiek môžete nakúpiť priamo u nás. Celú ponuku sedacích súprav nájdete tu!


Potrebujete poradiť?

Zákaznícka infolinka
+421 918 726 222
po-pia: 7:00-19:00
Kontaktný formulár

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky