Predstavuje Galaxy A8 s duálnym predným fotoaparátom

Galaxy A8Prístroj Galaxy A8 je vybavený duálnym predným fotoaparátom, veľkým displejom Infinity a okúzľujúcim ergonomickým dizajnom, ktorý vychádza z osvedčeného a tradičného dizajnu vlajkových prístrojov spoločnosti Samsung. Vďaka ďalším funkciám pre každodenné použitie je rad Galaxy A ešte štýlovejší a praktickejší než kedykoľvek predtým.

Bez ohľadu na to, kde práve ste a čo robíte, si pomocou 16Mpx zadného fotoaparátu so svetelnosťou f/1,7 a 16Mpx+8Mpx duálneho predného fotoaparátu so svetelnosťou f/1,9 môžete robiť jasné a ostré selfie. Duálny predný fotoaparát sa skladá z dvoch samostatných fotoaparátov, medzi ktorými môžete prepínať, a vyberať si tak selfie, ktorú chcete: od detailných záberov s rozostreným pozadím až po portrétové zábery s jasným a ostrým pozadím. Vďaka  pokročilej funkcii Live Focus môžete jednoducho meniť efekt rozostrenia pred odfotením snímky a po ňom, a vytvárať tak vysoko kvalitné zábery.

Fotí skvelo

Fotoaparát dokáže zachytiť ostré zábery počas dňa aj noci, dokonca aj pri zlých svetelných podmienkach. Nový prístroj vám taktiež umožňuje vaše fotografie zábavne upravovať, napríklad pridaním nálepiek k selfie alebo zvýraznením kulinárskych výtvorov v režime Food Mode.

Roztrasené videozábery sa vďaka technológii stabilizácie digitálneho videoobrazu (VDis) stanú minulosťou a s novou funkciou hyperlapse môžete vytvárať časozberné videá, v ktorých zaznamenávajte, komentujte a zdieľajte omnoho dlhšie príbehy.

Galaxy A8 gray

Ohromujúci displej

Najnovší model Galaxy A novo definuje, čo je pri sledovaní filmov či hraní hier štandardom, pretože zaručuje ničím nerušený a podmanivý užívateľský zážitok. Displej Infinity presahujúci rámik ponúka pomer strán 18,5:9[1], takže užívateľov pri sledovaní filmov nič neruší, pretože scéna zaberá celú plochu displeja a maximálne sa blíži zážitku z kina. Veľká obrazovka prístroja je zasadená do skleneného predného a zadného krytu s ergonomickým zakrivením. Vďaka elegantnému rámiku zo skla a kovu, hladkým krivkám a pohodlnému držaniu prístroja je sledovanie obsahu a ďalšie používanie telefónu ešte jednoduchšie.

Samsung Galaxy A8 vás bude priebežne informovať pomocou funkcie Always on Display, takže potrebné informácie získate jedným pohľadom bez nutnosti telefón odomykať.

Vďaka odolnosti voči vlhkosti a prachu triedy IP68[2] odoláva A8 pôsobeniu vonkajších vplyvov vrátane potu, dažďa, piesku či prachu, a je teda vhodný pre takmer akúkoľvek činnosť či situáciu. Galaxy A8 podporuje karty typu microSD, takže úložnú kapacitu telefónu môžete rozšíriť až o 256 GB. Taktiež ide o prvý model v rade A podporujúci okuliare Gear VR od spoločnosti Samsung.

Zobraziť všetky telefóny Samsung

Zdroj: Samsung

 

[1] Rozmer obrazovky je stanovený na základe uhlopriečky ideálneho obdĺžnika bez prihliadnutia na zaoblenie rohov.

[2] Odolnosť voči prachu a vode je hodnotená stupňom krytia IP68. Na základe testov realizovaných ponorením do sladkej vody do hĺbky 1,5 m na dobu až 30 minút.


Potrebujete poradiť?

Zákaznícka infolinka
+421 918 726 222
po-pia: 7:00-19:00
Kontaktný formulár

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky