Okay na veľtrhu nábytku Meble Polska 2020

Veľtrh nábytku Meble Polska 2020

Jedná sa o najväčší veľtrh nábytku v strednej a východnej Európe. Najnovšie produkty tu vystavuje viac ako 500 spoločností a značiek, vrátane popredných výrobcov nábytku. V Poznani sa jednoducho stretáva celý nábytkársky priemysel a my sme na tomto veľtrhu nemohli chýbať.

Najnovšie svetové kolekcie nábytku

Na veľtrhu Meble Polska 2020 je jedinečná príležitosť sa zoznámiť s najnovšími nábytkovými kolekciami nadchádzajúcej sezóny. Jedine tak vám môžeme priniesť tie najnovšie trendy, čo sú aktuálne na trhu. Súčasťou podujatia je aj ARENA DESIGN a HOME DECOR, ktoré hostia dizajnové hviezdy z celého sveta.

Na veľtrhu boli predstavené nové kúsky rôzne farebných, riešených aj čalúnených kresiel, pohovky alebo čalúnené či extravagantné stoličky a lavice. V kurze je aj kovový alebo sklenený nábytok. Aktuálnym trendom sú tiež matrace, vrátane nových technológií a takisto nábytok do spálne či skrine. Podobne ako na veľtrhu v Kolíne, tak aj v Poznani boli predstavené nové funkcie sedačiek na každodenné spanie - nejde len o spôsob rozloženia sedačky, ale aj kvalitu a uloženie samotného matraca. Samostatnú sekciu tvorí kuchynský nábytok, ktorý nesie mnoho technologických i ergonomických vylepšení. Stále však platí, že na trhu dominujú zemité farby s dôrazom na odtiene sivej.

Program veľtrhu Polska Meble mal rozhodne čo ponúknuť a už teraz sa môžete tešiť na horúce trendy v našom sortimente nábytku.

 

Galéria

 

   

Potrebujete poradiť?

Zákaznícka infolinka
+421 918 726 222
po-pia: 7:00-19:00
Kontaktný formulár

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky