Nový tyčový vysávač POWERstick PRO™ bez kábla

POWERstick PROSilný sací výkon spolu s úplne novou kefou a batériou

Vysávač POWERstick PRO™ poháňa digitálny invertorový motor spoločnosti Samsung, ktorý má vyššie otáčky než tornádo*. Vďaka nemu je vysávač pripravený na vysoký výkon. S príkonom 150 W ponúka najvyšší sací výkon** vo svojej triede a zaručuje dôkladné a efektívne upratanie na všetkých typoch podláh.

Na rozdiel od kief u bežných vysávačov sa kefy Dual Action vysávača POWERstick PRO™ skladajú z dvoch častí, z ktorej každá má svoj vlastný valec, vďaka čomu lepšie zbiera nečistoty. Otáča sa rýchlosťou 5 000 ot./min., pohybuje sa v opačných smeroch a dokáže vo svojom strede pozbierať jemný prach aj väčšie častice, a účinne tak odstrániť nečistoty. Zákazníci tak už jedno miesto nemusia vysávať viacerými ťahmi, pretože im úplne stačí jedno prejdenie s vysávačom.

Vysávač POWERstick PRO™ je taktiež vybavený výkonným systémom nabíjania; využíva vymeniteľnú 32,4V li-ion batériu, ktorá vydrží až 40 minút, čo stačí pre vysatie väčšiny domácností. Batéria sa dá v prípade potreby jednoducho vymeniť a je možné ju bez straty kapacity používať až 5 rokov.

Ergonomický dizajn pre pohodlie užívateľa

POWERstick PRO™ posúva upratovanie na novú úroveň, pretože užívateľom ponúka maximum pohodlia v spojení s estetickým vzhľadom. Patentovanú ergonomickú sklápaciu rukoväť je možné stlačením tlačidla sklopiť až o 50°, takže užívatelia jednoducho s vysávačom dosiahnu aj do ťažko prístupných miest pod nábytkom. Aj ergonómia rukoväte je dôkladne premyslená a v spojení s nízkou hmotnosťou minimalizuje namáhanie zápästia, svalov i chrbta.

POWERstick PRO

K ešte väčšiemu pohodliu pri používaní vysávača POWERstick PRO™ prispieva nanajvýš jednoduchá údržba spĺňajúca prísne hygienické nároky. Zbernú nádobu EZClean je možné vyprázdniť jednoduchým potiahnutím za páčku, takže nazbierané nečistoty je možné vysypať s minimálnou námahou a celú nádobu odpojiť a opláchnuť pod vodou. Taktiež kefy EZClean je možné jednoducho vybrať.

Pri vyťahovaní kefy z tela vysávača sa sterom automaticky odstraňuje prach, a dokonca aj chuchvalce chlpov, takže nehrozí ušpinenie rúk. POWERstick PRO™ je taktiež vybavený HEPA filtrom, ktorý zaručuje, že 99,9 % vysatého prachu zostává v zbernej nádobe. Vzduch v domácnosti je tak čistejší a bez prítomnosti alergénov.

Zdroj: Samsung


Potrebujete poradiť?

Zákaznícka infolinka
0850 444 002
po-pia: 7:00-19:00
Kontaktný formulár

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky