Nové smartfóny, ktoré splnia vaše potreby​

Lenovo Moto C – Vybavený všetkým, čo potrebujete

Rozlúčte sa s nudným vzhľadom vďaka novému mikro-texturovanému zadnému krytu a živým displejom v Lenovo Moto C. Vďaka dostupným farebným prevedeniam, ako je kovovo čerešňová, perlovo biela, jemné zlatá a hviezdne čierna, je radosť sa na neho pozerať. 

Zabudnite na prestávky na nabíjanie. Lenovo Moto C disponuje batériou s kapacitou 2350 mAh. Už viac nemusíte premýšľať nad tým, či budete mať dostatok energie na to, čo chcete so smartfónom práve urobiť. Okrem dlhotrvajúcej batérie umožňuje štvorjadrový procesor a 4G pripojenie bez problémov prepínať medzi aplikáciami, streamovať hudbu, pozerať videá alebo hrať hry. Prehliadajte svoje obľúbené stránky alebo pridávajte obsah na sociálne siete s efektívnym procesorom.

Už nikdy nepremeškáte výnimočný okamžik – dokonca ani v tme. Urobte si vďaka 2Mpix prednému fotoaparátu selfie, ktorú sa oplatí zdieľať s priateľmi. Kamera navyše disponuje aj selfie bleskom, takže vaše fotky budú vyzerať dobre aj pri slabom svetle. A pomocou zadného fotoaparátu s LED bleskom a rozlíšením 5 Mpix zachytíte skvelé zábery, nech už ste kdekoľvek.

Lenovo Moto C Plus – výkon, ktorý vás posunie vpred

Spoznajte Lenovo Moto C Plus, vylepšený model, ktorý ponúka väčší displej, výkonnejšiu batériu a pokročilejší fotoaparát za cenu, ktorá nezruinuje váš rozpočet.

Vďaka batérii s kapacitou 4000 mAh už nemusíte hľadať elektrické zásuvky. S Lenovo Moto C Plus získate na jedno nabitie energiu až na 30 hodín používania. Vďaka slotom na dve SIM karty môžete počas dňa veľmi jednoducho prepínať medzi súkromným a pracovným číslom a svoje aplikácie, fotky, hudbu či videá môžete bez obáv ukladať na pamäťovú kartu microSD.

Lenovo Moto C Plus je navyše vybavený výkonnou kamerou, ktorá nesklame vaše očakávanie ani pri slabšom svetle. Pomocou 2Mpix prednej kamery so selfie bleskom a 8Mpix zadnej kamere s LED bleskom zachytíte krásne ostré fotografie a selfie.

Zdroj: Lenovo


Potrebujete poradiť?

Zákaznícka infolinka
+421 240 251 521
po-pia: 7:00-19:00
Kontaktný formulár

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky