Nové príslušenstvo pre modely Galaxy S8 a S8+

Praktická ochrana pred poškodením

Zákazníci si môžu vyberať celkom zo siedmich druhov ochranných krytov a obalov. Napr. klasické silikónové obaly sú k dispozícii v rôznych farbách, ale majitelia môžu siahnuť aj po ultra tenkom transparentnom obale, ktorý si na telefóne takmer nevšimnete (odporúčaná cena 21,90 a 14,90 €). Alcantara cover je veľmi príjemný na dotyk, podčiarkuje luxusný dizajn smartfónu a zároveň je vysoko odolný proti zašpineniu (odporúčaná cena 36,90 €). V ponuke je tiež už známy ochranný kryt s odnímateľnou QWERTY klávesnicou v čiernom prevedení či LED View flipové puzdro (odporúčaná cena 49 €). To umožňuje neustály prehľad o dôležitých oznámeniach či prijímanie hovorov jednoduchým prejdením prsta cez kryt. Navyše je puzdro veľmi praktické a vďaka vnútornému vrecku umožňuje mať napr. vizitku vždy po ruke. Farebnú hravosť ponúka dvojdielny obal, vďaka ktorému môžete meniť vzhľad smartfónu podľa vašich preferencií (odporúčaná cena 14,90 €). Zážitky z fotiek či videí je možné si v pohodlí vychutnať vďaka praktickému Clear View Standing puzdru, ktoré funguje zároveň ako stojan pre smartfón (odporúčaná cena 49 €).

Zažite virtuálnu realitu

Samsung Gear VR prináša unikátny zážitok virtuálnej reality, a to jednoduchým nasadením dizajnových okuliarov. Okuliare sú ergonomicky tvarované tak, aby užívateľovi zaistili maximálne pohodlie a komfort. Navyše, nový ovládač, ktorý je vybavený senzorom pohybu či touchpadom, ponúka jednoduchú manipuláciu a zároveň aj väčší priestor pre intuíciu a prirodzenosť pohybu. Okuliare Gear VR sa predávajú za odporúčanú cenu 149 €.

Osobný počítač vo vašom vrecku

Nové zariadenie Samsung DeX, ktoré je kompatibilné s modelom Galaxy S8 aj Galaxy S8+, ponúka v spojení so smartfónom zážitok z plnohodnotného stolného počítača. Používateľom stačí jednoducho vložiť smartfón do stanice DeX, ktorá sa prepojí vďaka HDMI s monitorom alebo TV, a pripojí klávesnicu a myš pomocou technológií Bluetooth, USB alebo RF. Pre plnohodnotnú kanceláriu je samozrejme možné bezdrôtovo pripojiť aj tlačiareň. Spoločne tak užívateľovi ponúknu prostredie s operačným systémom Android, ktoré umožňuje používať aplikácie, odpovedať na správy, upravovať dokumenty alebo sledovať videá priamo zo smartfónu, avšak na veľkej obrazovke a ovládať prostredníctvom myši a klávesnice. Vďaka spolupráci so spoločnosťami Microsoft a Adobe podporuje Samsung DeX Microsoft Office a mobilné aplikácie od Adobe, čo doteraz nebolo u smartfónov možné. Samsung DeX bude na slovenskom trhu k dispozícii za odporúčanú cenu 149,90 €.

Inteligentné nabíjanie

Nabíjanie v súčasnosti nemôže byť jednoduchšie. Bezdrôtový nabíjací stojan Convertible umožňuje nabíjať veľmi rýchlo a pohodlne bez nutnosti ďalšieho káblového zapojenia. Kedykoľvek je to potrebné, tak stačí umiestniť smartfón do stojanu a o viac sa nie je nutné starať. Vďaka možnosti polohovania je možné nabíjať v dvoch pozíciách – buď zvisle v stojane alebo vodorovne ako na podložke. Príslušenstvo je k dispozícii v čiernej a hnedej farbe za odporúčanú cenu 69. V ponuke sú tiež k dispozícii rýchlo nabíjateľné externé batérie s kapacitou 5 100 mAh v modrej a čiernej farbe za odporúčanú cenu 59 €.

Zdroj: Samsung


Potrebujete poradiť?

Zákaznícka infolinka
+421 240 251 521
po-pia: 7:00-19:00
Kontaktný formulár

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky