Nové bluetooth slúchadlá U Flex

U Flex slúchadlá sú vybavené USP.02 technológiou zaisťujúcou prvotriedny audio zážitok pomocou dvojcestného reproduktora. Slúchadlá okrem prémiového zvuku vynikajú aj svojou pružnosťou. Vďaka vysoko flexibilnému materiálu, z ktorého sú vyrobené, sú ohýbateľné až do uhla 100 stupňov a ponúkajú tak nielen pohodlné nosenie, ale aj výnimočne dlhú životnosť. 

Prvotriedny zážitok z počúvania

Samsung prináša tú najlepšiu audio technológiu, s ktorou zažijete výnimočný zážitok z počúvania. Slúchadlá U Flex sú vybavené dvojcestným reproduktorom – 11-milimetrovým basovým reproduktorom a 8-milimetrovým výškovým reproduktorom, ktorý zvuku dodáva silné basy, hlboké stredy a čisté výšky. Ich spojenie umocňuje celkový zážitok naprieč celým audio spektrom. Navyše, vďaka unikátnej Scalable Codec technológii, ktorá nepretržite analyzuje rušenie okolia signálmi Wi-Fi, slúchadlá ponúkajú stále Bluetooth pripojenie a umožňujú tak bezproblémové prehrávanie hudby.

Vysoko ohybné, vysoko pohodlné

Slúchadlá Samsung U Flex nezabezpečujú len kvalitný zážitok z počúvania. Dizajn a použitý materiál z nich navyše robia mimoriadne pohodlnú a svojím vzhľadom i unikátnu záležitosť. Ich vysoko ohybný záhlavný most, ktorý je zhotovený z flexibilného materiálu, umožňuje slúchadlá ohýbať až do uhla 100 stupňov. Zároveň kvalitný materiál zabraňuje strateniu pôvodného tvaru alebo narušeniu štruktúry slúchadiel, aj napriek ohýbaniu. Môžete ich tak nosiť kedykoľvek so sebou, dokonca aj zložené v malom vrecku.

Slúchadlá Samsung U Flex obsahujú niekoľko tlačidiel, ktoré ich užívateľovi umožňujú napríklad zvýšenie/zníženie hlasitosti hudby, zastavenie skladby alebo jej preskočenie. Vďaka tlačidlu Active Key je užívateľovi umožnený okamžitý prístup k aplikáciám Bixby, S-voice a ďalším hlasovým asistentom alebo funkciám. V neposlednom rade môže užívateľ vďaka Active Key zistiť aktuálny čas, začať hlasové nahrávanie alebo otvoriť často používané aplikácie. Vďaka magnetom v samotných slúchadlách je možné ich spojiť, čo pôsobí nielen prakticky, ale aj zaujímavo v prípade, že sa práve nepoužívajú.

Zdroj: Samsung


Potrebujete poradiť?

Zákaznícka infolinka
+421 918 726 222
po-pia: 7:00-19:00
Kontaktný formulár

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky