Nová séria notebookov Acer je tu

Najlacnejší bude Aspire 1, ktorý ponúkne procesory Celeron alebo Pentium a eMMC úložiska. Jeho displej bude mať uhlopriečku 14 palcov s HD rozlíšením. Kapacita RAM bude jedným z lepších prvkov, ktorú Aspire 1 ponúkne. Výhodou bude aj jeho hmotnosť 1,65 kg a deväťhodinová výdrž batérie. Všetky rady procesorov Intel a čipy A-série od AMD s integrovanou grafikou zahrnie Aspire 3.

Výber displeja bude z dvoch možnosti a to 14" alebo 15" s HD alebo Full HD rozlíšením. Ponuka úložiska zaberie mnohé varianty od eMMC cez pevné disky až po SSD. Hmotnosť sa bude pohybovať do dvoch kilogramov. U menších uhlopriečok sa bude pohybovať výdrž od 7 hodín a u 15" verzii to bude až 9 hodín.

Výraznou zmenou od svojich predchodcov S13 a V13 bude Aspire 7, ktorý bude mať väčšiu obrazovku (15" alebo 17") a do vnútra Acer dostane grafické karty 1050, 1050Ti a 1060, čo znamená, že to bude dostupný herný notebook. Síce bude kvôli výbave slabší ale jeho výdrž bude 6 alebo 7 hodín, podľa veľkosti obrazovky.

Základnú výbavu budú mať notebooky Acer Swift modelovej rady 1 s 13-palcovým FullHD displejom, 4 GB RAM a procesormi Intel Celeron a Intel Pentium. Pomalé 64GB eMMC úložisko bude mať najlacnejšie varianty, ale ponúkne plnohodnotné SSD s kapacitou 128 alebo 256 GB. Keďže je veľmi ľahučký, aj napriek tomu chcú zabezpečiť až 10 hodinovú výdrž.

Dokonca aj najlacnejši variant s cenou približne 300 € bude mať kovové telo. V takom prípade je pravdepodobné, že práve tieto notebooky sa budú predávať s Windows 10 Cloud Edition, zatiaľ neobmedzenou verziou, ktorej súčasťou je predplatný Office 365.

Ďalšou vychytávkou je inovácia rady Swift 3, ktorej modely dostanú aktuálne procesory Intel, grafiku od nVidie, čítačku odtlačkou prstov. Chystá sa dokonca i špeciálna verzia so skleneným vekom, na ktorej bude možné aplikovať ľubovoľné fotografie. 

Všetky notebooky Acer

Zdroj: Acer

 


Potrebujete poradiť?

Zákaznícka infolinka
+421 240 251 521
po-pia: 7:00-19:00
Kontaktný formulár

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky