Modernizujeme sklad elektra

Rastieme a potrebujeme viac priestoru na nový tovar. Každý deň vybavíme tisíce e-shopových objednávok a počas predajných akcií ešte násobne viac.

V OKAY vždy dbáme na to, aby čas dodania z e-shopu bol čo najkratší. Vzhľadom na to, že sa predaj elektra čoraz viac presúva do online prostredia a silnie záujem o rýchle dodanie s prémiovými službami, prestávali naše sklady stačiť. Preto sme sa pustili do náročnej modernizácie, ktorá prinesie navýšenie skladovej kapacity aj rýchlejšie odbavenie a dodanie objednávok z e-shopu.

Už niekoľko mesiacov intenzívne pracujeme na tom, aby celá operácia prebehla hladko a aby ste ju vy, naši zákazníci, pocítili v jej priebehu čo možno najmenej. Bohužiaľ nie je možné všetko zvládnuť bez prerušenia prevádzky e-shopu a pozastavenia objednávok elektrospotrebičov. Po celú dobu však pre vás budeme pripravení na všetkých našich predajniach, kde si môžete vybrané elektro vyskúšať a zakúpiť tak, ako ste zvyknutí.

Odmenou za trpezlivosť a znížený komfort pri online objednávaní bude po dokončení modernizácie väčšie skladové zásoby tovaru, rýchlejšie odbavovanie vašich objednávok a mnoho ďalších služieb, ktoré pre vás chystáme.

 

 


Potrebujete poradiť?

Zákaznícka infolinka
+421 918 726 222
po-pia: 7:00-19:00
Kontaktný formulár

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky