Moderná sedačka Avesta - HENRY STYLE - pozrite si našu videorecenziu

Elegantný dizajn, príjemná sivá poťahová látka, prijateľná cena a množstvo praktických funkcií robia z rohovej sedačky Avesta - HENRY STYLE bestseller. Vyskúšali sme ju na vlastnej koži a pripravili pre vás recenziu. Pozrite sa na ňu zblízka a nájdite to pravé do svojej obývačky.

Svieži a neopozeraný dizajn

Štýlová sedačka Avesta - HENRY STYLE na prvý pohľad zaujme svojím jednoduchým, sviežim dizajnom a skvelou cenou. Je potiahnutá sivou hebkou látkou, ktorú doladia zaujímavo tvarované drevené nožičky. Na sedaciu súpravu sa zmestia až traja ľudia a keď ju rozložíte, získate lôžko pre dvoch návštevníkov. Vďaka výplni z vláknitých pružín a PUR peny je sedacia súprava stredne tuhá, takže sa nemusíte báť, že sa hneď presedí.

 

Pozrite sa na video recenziu, v ktorej sa dozviete všetky detaily o sedačke Avesta-HENRY STYLE

Polohovateľné podrúčky, podhlavník a ďalšie funkcie

Z tejto sedačky do L vás rozhodne nebude bolieť krk - jej súčasťou je podhlavník, ktorý si môžete umiestniť, kam potrebujete. Podrúčky sú polohovateľné, môžete ich zdvihnúť a oprieť sa o ne alebo ich nechať stiahnuté a užívať si väčšiu plochu na sedenie. Poslúži aj ako odkladacie miesto na notebook alebo skrýšu na nabíjačku.

Rohová sedačka Avesta v interiéri

Rohovej sedačke nechýba podhlavník a polohovateľné podrúčky

Rozkladacia sedačka s rozmermi 140x250 cm a úložný priestor

Sedacia súprava sa ľahko rozkladá, iba vysuniete a zdvihnete spodný diel. Keď dáte na stranu oporné vankúše, vyspia sa u vás hneď dvaja nocľažníci, na priestrannom lôžku s rozmermi 140x250 cm. Náhradné lôžkoviny môžete schovať do úložného priestoru pod otomanom.

Rozkladacia sedačka Avesta v interiéri

Sedačku Avesta - HENRY STYLE rozložíte na lôžko s rozmermi 140x250 cm.

 


Potrebujete poradiť?

Zákaznícka infolinka
+421 918 726 222
po-pia: 7:00-19:00
Kontaktný formulár

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky