Jedinečná zhora plnená práčka so sušičkou

Ak musíte v kúpeľni šetriť každý centimeter a súčasne sa do nej ešte musí zmestiť práčka, oceníte iste ponuku spotrebičov s malými rozmermi. Evergreenom sú práčky plnené zhora, ktoré sa zmestia takmer kamkoľvek. Pokiaľ ale súčasne túžite po sušičke, na výber už veľa nemáte. Ideálnym riešením je práčka so sušičkou s horným plnením Brandt WDT 6384K.

Práčka so sušičkou BRANDT WTD6384K zvládne vyprať až 6 kg oblečenia na jeden prací cyklus. Môžete vyberať z ôsmich programov prania a dvoch na sušenie. Práčka vie automaticky vyvážiť náplň a detekovať nerovnomerné zaťaženie. Je tiež zabezpečená proti úniku pracieho prostriedku. Samozrejmosťou je možnosť odloženého štartu a detský zámok.

Práčka disponuje radom dômyselne navrhnutých programov pre profesionálnu starostlivosť o všetky druhy materiálov a tkanín. K dispozícii sú aj špeciálne programy ako je intenzívne pranie, predpierka či program uľahčujúci žehlenie. Medzi obľúbené pracie režimy patrí režim Opti, ktorým vyperiete obvyklú náplň bavlny a zmiešanej bielizne už za 45 minút. Ak máte len polhodinu, vyberte si program Flash. Sušička ponúka programy pre bavlnu (bielu aj farebnú) a syntetické materiály.

Zmestí sa hocikde

Zhora plnená práčka so sušičkou BRANDT WTD6384K sa ovláda pomocou otočného voliča, trojica displejov zobrazuje nastavenú teplotu, počet otáčok a čas zostávajúci do konca programu.

A čo viac! Zaberie len  45 cm na šírku, čím jej právom patrí označenie slim práčka so sušičkou. Zmestí sa skoro kamkoľvek a uľahčí vám starostlivosť o vašu bielizeň.

Brandt – francúzska elegancia

Brandt je tradičnou francúzskou značkou elektrospotrebičov. Viac ako 60 rokov uľahčuje ľuďom každodenné práce v domácnosti. Teší sa z ocenenia najdôveryhodnejšej značky v oblasti domácich elektrospotrebičov, ktoré je odmenou za desiatky rokov prieskumu a vývoja, aktívneho načúvania požiadavkám zákazníkov a znalosti ich zvyklostí.


Potrebujete poradiť?

Zákaznícka infolinka
+421 918 726 222
po-pia: 7:00-19:00
Kontaktný formulár

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky